Anasayfa / Güncel / Sultanlar kupayı Başkan Gökhan’a verdi

Sultanlar kupayı Başkan Gökhan’a verdi

1

Sultanlar kupayı Başkan Gökhan’a verdi

Çanakkale’de gerçekleştirilen Balkan Şampiyonasında kupayı kaldıran Çanakkale Belediyespor kadın Voleybol Takımı, Belediye Başkanı Ülgür Gökhan’a ziyarette bulundu. Gerçekleştirilen ziyarette şampiyona kupası Başkan’a takdim edildi.

Kadın voleybolcuların Başkan’a gerçekleştirdikleri ziyarette Çanakkale Belediyespor Başkanı İsmet Güneşhan; Bu şampiyonluğu kazanmamızdaki en büyük etkenlerden bir tanesi sayın Başkanımızın her cuma bizim yanımızda yer alması” derken, Başkan Gökhan ise voleybolculara; “Ben böyle bir kupayı Çanakkale halkı adına alıyorum. Çünkü bu takım Çanakkale’nin takımı adı da Belediyespor, belediye demek Çanakkale halkı demek” diye seslendi.

KUPAYI EN ÇOK HAK EDEN BAŞKAN

Güneşhan ve Gökhan gerçekleştirilen ziyarette şunları söylediler:

İsmet Güneşhan: “Bildiğiniz gibi geçtiğimiz günlerde kentimiz uluslararası bir organizasyonda ilk defa ev sahipliği yaptı. Bu Avrupa Şampiyonasında takımımız Türkiye’yi temsil etti. Hem de ilk defa uluslararası bir alanda şampiyonluk kazandı. Bu şampiyonluğu kazanmamızdaki en büyük etkenlerden bir tanesi Sayın Başkanımızın her cuma bizim yanımızda yer alması, bizlere her zaman destek olması. Onun bu desteği ve arzusu olmasaydı bugünlere gelmemiz gerçekten çok zordu. Bunu ben açık yüreklilik ile her yerde söylüyorum. Başkanımız ile beraber diğer belediye çalışanlarımız ve başkan yardımcılarımızın da çok büyük emekleri var. Onlara çok teşekkür ediyorum. Bu kupayı en çok hak edenlerden birisi olarak Başkanımıza getirelim istedik.”

Ülgür Gökhan: “Balkan kupasını almış olmanız moral ve motivasyon açısından önemli. Emeklerinizin karşılığını almış olmanız önemli. Şimdi önümüzdeki hedef tabi Challenger Kupası. Orada da inşallah başarı ile devam ederiz diye düşünüyorum. Ben böyle bir kupayı Çanakkale halkı adına alıyorum. Çünkü bu takım Çanakkale’nin takımı, adı da Belediye Spor, belediye demek Çanakkale halkı demek. Halkı temsil eder. Ben Başkan olarak Çanakkale halkının temsilcisiyim. Onlar adına burada görev yapıyorum. Onların oyları ile seçildim. Dolayısı ile Çanakkale Belediye Spor’da bu kentin, halkın takımı. Çanakkale Belediye bütçesinden yasalar gereği belli bir oranda katkıda bulunabiliyoruz. Sadece Belediyespor’a değil. Bu kentteki diğer amatör takımlara da destek oluyoruz. O bakımda bunun dışındaki harcamalar için tabii ki desteğe ihtiyacımız var. Burada, bu destek için Çanakkale’de sponsor firmalar sağlıyorlar. Bunların içerisinde yarı kamu olanlar da var.  Çanakkale Belediyesi dışında da bu yörenin yatırımcı kuruluşlarda karınca kararınca ekmekçisinden sucusuna kadar herkes destek oluyor. Doğal olanda budur. Çanakkale Belediyespor yönetiminde de sponsor firmalarımız da yer almaktadır. Bu haliyle de gayet açık, net ve şeffaf biçimde her şeyin gözler önünde olduğu bir yönetim ile de devam etmektedir. Burada amacımız bu kanalla amatör olarak mesleklerini yapması gereken branşlarında bu mesleklerini yapmalarına katkı sağlıyoruz. Dolayısı ile kaynaklarımızı, diğer amatör branşlara da aktarmaya çalıyoruz. Sonuçta burada da başarılı sporcularımız var. Kafanızın rahat olması önemli, moral, motivasyon en üst seviyede olmalı ve kendinize iyi bakmalısınız. Dediğim gibi morali en üst seviyede tutarak maçlarımıza çıkıp oynamalıyız. Dolayısı ile birde bu kentin çocuklarına bir hizmet verebiliyoruz diye düşünüyorum. Dileğimiz bu sezonu kazasız, belasız ve sakatlık olmadan başarı ile geçirmek.” (Eren Aşnaz)

Hakkımızda Gündem

Bu Haber Çok Okundu

Orta Okul Öğrencilerinden Çevre Hareketi

Orta Okul Öğrencilerinden Çevre Hareketi Adatepe Orta Okulu öğrencileri tarafından Eko Okul Projesi kapsamında atık …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.