Anasayfa / Güncel / Cumhuriyet Çanakkale’dir

Cumhuriyet Çanakkale’dir

1

Cumhuriyet Çanakkale’dir

Çanakkale Belediyesi çalışanları Cumhuriyet Bayramı kutlamaları öncesinde çekim yapmak amacı ile tam kadro bir araya geldi. Çekim öncesi belediye çalışanlarına konuşma yapan Başkan Gökhan; Cumhuriyet Çanakkale’dir Atatürk’ü unutturmayacağız,” dedi.

Cumhuriyet Bayramı dolayısı ile İnternette gerçekleştirilecek bir program için Çanakkale Belediyesi çalışanları belediye binası önünde bir araya geldi. Çanakkale Belediye Başkanı Ülgür Gökhan, Cumhuriyet Bayramı öncesi bayram ile ilgili internette yayınlanacak bir program amacı ile böyle bir çekim gerçekleştirildiğini aktardı. Gökhan çekim öncesi çalışanlara bir konuşma yaparak; “Atatürk’ü unutturmaya çalışıyorlar. Bunu hatırlatmaya unutturmamaya çalışıyoruz. Bir çekim için toplandık bu vesile ile de ben de düşüncelerimi paylaşmak istedim. Hatta bir çocuk kreşi açmıştık, buranın adı yoktu. Ne yapalım diye düşünüyorduk. En son Atam Kreşi ve Çocuk Kültür Evi olmasına karar verdik. Ne yaparlarsa yapsınlar Atatürk’ü unutturmayacağız, Cumhuriyet’i unutturmayacağız, bu kadar basit değil. Burada neyi gördük Cumhuriyet Çanakkale’dir”  dedi.

Çekim sonrası basına çekim ile ilgili bir konuşma yapan Başkan Gökhan şunları söyledi: “Cumhuriyet Bayramı dolayısı ile internete belediye ile ilgili bir program yapıyoruz. Sabahleyin eşimin de Cumhuriyet Bayramı ile ilgili bir çekimi vardı. Bugün de bütün belediye personeli çalışanları ile bir slogan ve etkinlik yapıldı. Bunlar da internette yayınlanacak. Dolayısı ile Cumhuriyet Bayramı’na yavaş yavaş hazırlanıyoruz. Bu da onun ile ilgili bir çekim.” (Eren Aşnaz)

Hakkımızda Gündem

Bu Haber Çok Okundu

Taksicilerin Ortak Derdi: TRAFİK

Taksicilerin Ortak Derdi: TRAFİK Çanakkaleli taksiciler çalışma şartlarını ve sıkıntılarını gazetemize dile getirirken ortak nokta …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect. http://canakkalegundem.net/wp-content/uploads/2017/04/courier_180x450.gif http://canakkalegundem.net/wp-content/uploads/2017/04/hukuk_180x450.gif