Anasayfa / Eğitim / ÇSATT’tan döneme hızlı başlangıç

ÇSATT’tan döneme hızlı başlangıç

1

ÇSATT’tan döneme hızlı başlangıç

Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesinin aktif topluluklarından biri olan Çanakkale Savaşları Araştırma ve Tanıtma Topluluğu (ÇSATT) 2016-2017 Güz Dönemine 14.10.2016 Cuma günü gerçekleştirilen Döneme Merhaba programı ile başladı.

‘Döneme Merhaba’ programı yeni ve eski üyeler hep birlikte olmak üzere toplam 90 kişinin katılımıyla gerçekleştirildi. Programın açılışını Topluluk Başkanı Bekir Gürlek gerçekleştirdi. Programda ilk olarak Topluluğa yeni katılan üyelere; Topluluğu daha yakından tanımak amacıyla topluluğun amacından bahsedildi. Yapılan etkinliklerden bahsedilen programda bu etkinlikleri görsel olarak göstermek için geçtiğimiz dönem yapılan etkinliklerin videosu izlendi. Video sonrası bu etkinliklere katılan eski üyelerimiz söz alarak yeni üyelerimize unutulmaz anılarını anlattı. Bu unutulmaz anlara bir de şehitlik ziyareti eklendi.

Kilitbahir Kalesi’nde başlayan etkinlikte sırasıyla; Namazgâh Tabyası, Rumeli Mecidiye Tabyası, Şahindere Şehitliği, Bakı Terası, Şehitler Abidesi, Yahya Çavuş Şehitliği, Alçıtepe Köyü, Zığındere Sargıyeri Şehitliği, Kırmızısırt Siperleri, 57.Alay Şehitliği, Conkbayırı ziyaret edildi. Arıburnu’nda etkinlik değerlendirmesi yapıldı. Bu değerlendirme esnasında Topluluk ve etkinliğin öneminden konuşuldu. Etkinlik sonrasında, Topluluğa üye olan eski ve yeni üyeler söz alarak etkinlikten çok memnun olduklarını dile getirerek ÇSATT’a minnettâr olduğunu dile getirdi. Ayrıca Çanakkale’de olup böyle anlamlı bir ziyarete dahil oldukları için ÇSATT’ta sonsuz teşekkürlerini sundular. Üyelerden alınan bu güzel dönütler sonrası toplanılarak Çanakkale’ye geri dönüldü. Gelibolu yakasındaki Ecdâdını ziyaret eden ÇSATT, 22.10.2016 tarihinde Yıldız Tabyası’nda Kahvaltı ve Tanışma etkinliğini gerçekleştirecek. (Haber Merkezi)

 

Hakkımızda Gündem

Bu Haber Çok Okundu

Taksicilerin Ortak Derdi: TRAFİK

Taksicilerin Ortak Derdi: TRAFİK Çanakkaleli taksiciler çalışma şartlarını ve sıkıntılarını gazetemize dile getirirken ortak nokta …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect. http://canakkalegundem.net/wp-content/uploads/2017/04/courier_180x450.gif http://canakkalegundem.net/wp-content/uploads/2017/04/hukuk_180x450.gif