Anasayfa / Güncel / Hem eğitimde hem sporda başarılılar

Hem eğitimde hem sporda başarılılar

1

2016-2017 Eğitim dönemine Çanakkale Doğa Okulları, Türkiye Şampiyonlukları ve Birincilikleri ile girdi.

Konya Selçuklu Belediyesi Kongre Merkezi Spor Salonu’nda gerçekleştirilen Gençler Türkiye Taekwondo Şampiyonasına Türkiye’nin değişik bölgelerinden 68 ilden 1480 sporcu katıldı. Çanakkale Doğa Okulları öğrencisi Emine Göğebakan, bu yıl ikinci kez Türkiye Şampiyonu olarak Kanada’da yapılacak olan Dünya Taekwondo Şampiyonalarına Milli Takım seçmelerine katılmayarak direk katılma hakkını kazanmış oldu.

 

7-9 Ekim 2016  Muğla’nın Marmaris İlçesi İçmeler Koyu’nda takım ve bayrak yarışlarının da düzenlendiği şampiyonaya Çanakkale Doğa Okulları öğrencisi Nisa Kahriman da katıldı.  ”Uluslararası Aquamasters Martı Hotel Açık Su Yüzme Maratonu” 1500 mt yarışlarında Nisa Kahriman Türkiye Şampiyonu olarak birincilik kürsüsüne çıktı.

 

Doğa Okulları’nın 6000 öğrencisi arasında yapılan deneme sınavında Çanakkale Doğa Okulları 5.Sınıf öğrencisi Yağmur Erdal Türkiye birincisi olurken, TEOG – 2 deneme sınavında da Nazlısu Şen Türkiye birincisi oldu. Çanakkale Doğa Okulları’nda yapılan törenle şampiyon öğrencileri onurlandıran Okul Müdürü Hıdır Kılıç, başarılı öğrencilere madalyalarını taktı ve başarı belgelerini vererek tebrik etti. (Haber Merkezi)

 

 

Hakkımızda Gündem

Bu Haber Çok Okundu

“Diplomatik Misafir” Star Morre

“Diplomatik Misafir” Star Morre İngiliz Büyükelçi Richard Moore’un, engelli eşinin köpeği için çıkarılan “diplomatik misafir” …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect. http://canakkalegundem.net/wp-content/uploads/2017/04/courier_180x450.gif http://canakkalegundem.net/wp-content/uploads/2017/04/hukuk_180x450.gif