Anasayfa / Güncel / Geliboluspor’dan çifte forma hediyesi

Geliboluspor’dan çifte forma hediyesi

1

Geliboluspor Kulübü’nün yönetimi, Belediye Başkanı M.Mustafa Özacar’ı makamında ziyaret ederek kendi adını taşıyan 17 numaralı kulüp forması ile siyah-beyazlı oyuncuların imzaladığı Beşiktaş forması hediye etti.

Hafta sonu başlayacak olan Çanakkale Süper Amatör Lig maçları öncesinde protokol üyelerine ziyarette bulunan Geliboluspor Kulübü Başkanı Mevlüt Can ve yönetim kurulu üyeleri, Belediye Başkanı Mustafa Özacar’ı da ziyaret etti.

Lacivert-Beyazlı kulübün yöneticilerini makamında misafir eden Belediye Başkanı Mustafa Özacar, gençliği spora yönlendirmek için herkesin gayret göstermesi gerektiğine vurgu yaparak ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade etti.

Başkan Özacar, yerel yönetim olarak ilçe sınırları içerisindeki tüm spor kulüplerine imkanlar dahilinde yardımcı olmaya çalıştıklarını vurgulayarak, “Tüm kulüplerimizin gelirlerini arttırıcı projeleri oluşturmak ve alt yapıya özen göstermek başarıyı getirecek en önemli iki etkendir. Bu yıl Geliboluspor Kulübü ile ortaklaşa açtığımız yaz spor okulları ile alt yapı anlamında ilk adımı attığımıza inanıyorum. Yeni sezonda ilçemizin güzide kulübü Geliboluspor’a başarılar diliyorum” şeklinde konuştu.

Geliboluspor Kulübü Başkanı Mevlüt Can da, Gelibolu Belediyesi’nin Geliboluspor’a çok önemli katkılar sunduğunu belirterek, bu yıl mütevazı bütçe ve kadroları ile ilçenin adına yakışan başarıları yakalama hedefinde olduklarını dile getirdi.

Lacivert-Beyazlı kulübün yönetimi ziyaret sonunda Belediye Başkanı Özacar’a kendi adını taşıyan 17 numaralı Geliboluspor forması ile gönül verdiği renkleri bildikleri siyah-beyazlı oyuncuların Özacar için özel olarak imzaladığı Beşiktaş formasını hediye etti. Başkan Özacar, bu sürpriz forma için de Geliboluspor yönetimine ayrıca teşekkür etti. (Haber Merkezi)

PAGE

PAGE  1

Hakkımızda Gündem

Bu Haber Çok Okundu

Kordonda Çocuk Kahkahaları

Kordonda Çocuk Kahkahaları Çanakkale’de 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlamaları,  “23 Nisan Mutlu …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect. http://canakkalegundem.net/wp-content/uploads/2017/04/courier_180x450.gif http://canakkalegundem.net/wp-content/uploads/2017/04/hukuk_180x450.gif