Anasayfa / Güncel / Babacanoğlu: “Saldırılar bizi yıldıramaz”

Babacanoğlu: “Saldırılar bizi yıldıramaz”

2

AK Parti Merkez İlçe Başkanı Hüseyin Babacanoğlu, katledilen AK Parti Dicle İlçe Başkanı Teşkilat mensupları ve 15 Temmuz şehitlerini anmak için iskele meydanında bir basın açıklaması yaptı.

Babacanoğlu yaptığı açıklamada; “Son günlerde milletime yapılan hizmetlere ve bu hizmetleri yapan partimiz mensuplarına yapılan saldırılar yaygınlaşmıştır” diyerek saldırıları kınadı. Babacanoğlu, sözlerine şu şekilde devam etti:

“AK Partimizin yöneticileri PKK’lı teröristlerce hunharca katledilmiştir. Önce Beytüşşebap İlçe Gençlik Kolları Başkanımız Naci Akyaman sonra Hakkari Milletvekili adayımız Ahmet Budak, ardından Van Özalp İlçe Başkan Yardımcımız Aydın Muştu, hem de kapısı kırılarak çocuklarının gözü önünde… Son olarak da Dicle İlçe Başkanı Deryan Akdert, işyerinde yüzü maskeli hainler tarafından şehit edilmiştir. Bu saldırılar sadece AK Partimize değil, Milliyetçi Hareket Partisi’ne, Hüda-Par’a ve Cumhuriyet Halk Partisi’ne de yapılmaktadır. 26 Ağustos’ta Artvin’de CHP Genel Başkanı’na yapılan saldırıyı da bu cümleden sayıyoruz. Güvenlik güçlerimizin, kırsalda ve şehirlerdeki kararlı operasyonlarıyla ağır darbe yiyen bölücü terör örgütü PKK bu saldırılarıyla, asker, polis ve sivillerin yanı sıra kendilerine muhalif siyasetçileri de hedef almıştır. Bu saldırıları nefretle kınıyor, terör örgütünün son çırpınışları olarak değerlendiriyorum. FETÖ terör örgütüyle işbirliğinin de kendilerini kurtaramayacağını belirterek, Çanakkale 15 Temmuz terör Şehitleriyle birlikte Rabbimizden rahmet ve ailelerine başsağlığı dilerim. Şunu herkes bilmelidir ki; Saldırılar bizi asla yıldıramaz.”

AK Parti Kadın Kolları ve Merkez İlçe Teşkilatı yapılan basın açıklamasının ardından Çanakkale AK Parti Milletvekili Ayhan Gider’in de katılımıyla parti binası önünde vatandaşlara aşure ikramında bulundu. (Dilek Akşen)

Hakkımızda Gündem

Bu Haber Çok Okundu

Kordonda Çocuk Kahkahaları

Kordonda Çocuk Kahkahaları Çanakkale’de 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlamaları,  “23 Nisan Mutlu …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect. http://canakkalegundem.net/wp-content/uploads/2017/04/courier_180x450.gif http://canakkalegundem.net/wp-content/uploads/2017/04/hukuk_180x450.gif