Anasayfa / Güncel / Sorunlar torunlara bırakılmayacak

Sorunlar torunlara bırakılmayacak

1

AK Parti Çanakkale İl Başkanı Yeşim Karadağ, beraberinde İl Genel Meclis Başkanı Ömer Şahin, İl Kadın Kolları Başkanı Saime Aydoğan ve İl Gençlik Kolları Başkanı Mefail Ceyhan ile birlikte Ankara’da düzenlenen 112. Genişletilmiş İl Başkanları Toplantısına Katıldı.

Periyodik olarak her ay Genel Merkezde düzenlenen Genişletilmiş İl Başkanları Toplantısına Çanakkale Heyeti, tam kadro katıldı. Toplantıda Terörle mücadeleden FETÖ İle mücadeleye kadar birçok konuda önemli mesajlar veren Başbakan Binali Yıldırım, ‘AK Parti sorunları, torunlara bırakan bir parti değildir’ ifadesini kullandı.

AK Parti İl Başkanı Yeşim Karadağ öncülündeki Çanakkale AK Parti Heyetinin toplantı sonrasında bir dizi bürokratik ziyaret gerçekleştirip Çanakkale ile ilgili devam eden yatırımların takibi ile ilgili bilgi alması bekleniyor. (Haber Merkezi)

Hakkımızda Gündem

Bu Haber Çok Okundu

“Bütün Kuşaklar Manevi Hazineye Sahip Çıkmalı”

“Bütün Kuşaklar Manevi Hazineye Sahip Çıkmalı” Çanakkale Kara Muharebelerinin 102. yıldönümü münasebetiyle Çanakkale Şehitler Abidesi’nde …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect. http://canakkalegundem.net/wp-content/uploads/2017/04/courier_180x450.gif http://canakkalegundem.net/wp-content/uploads/2017/04/hukuk_180x450.gif