Anasayfa / Güncel / Bu başarı pirimle ödüllendirilmeli

Bu başarı pirimle ödüllendirilmeli

bu%cc%88yu%cc%88k-kullanalim

Çanakkale Belediyespor Bayan Voleybol Takımı, çok büyük bir başarı elde ederek, Balkan Kupasını müzesine götürdü. Belediyespor yönetimi ve teknik heyet de haklı olarak gurur kaynağımız oldu.

Belediyesporlu voleybolcuların bu başarısı, sözle olduğu kadar pirimle de ödüllendirilmelidir. Bunun yanında Belediyespor yönetimi de bu başarıyı kentteki işadamlarına ve firmalara iyi anlatarak, ekonomik yarar sağlamalıdır. Balkan kupasını alan takımımız şimdi CEV kupasında oynanacak maçlara hazırlanıyor.

Oynanacak bu maçların yeri ve tarihi kesinleştiğinde, Belediyespor yönetimi takıma sponsor olmuş isimleri ya da sponsorların belirleyeceği isimleri, maçın oynanacağı ülkeye misafir olarak götürmeli. Bu girişim, yeni sponsorların bulunmasına da katkı sağlayacaktır. Aynı zamanda oynanacak maçlarda taraftar grubunu da kendiliğinden oluşturacaktır. Çanakkale Belediyespor yönetimi başarıyı da başarısızlığı da camia ile paylaşırsa bu takım daha çok kupayı müzesine götürecektir. (Aslı Yıldız)

Hakkımızda Gündem

Bu Haber Çok Okundu

Kordonda Çocuk Kahkahaları

Kordonda Çocuk Kahkahaları Çanakkale’de 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlamaları,  “23 Nisan Mutlu …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect. http://canakkalegundem.net/wp-content/uploads/2017/04/courier_180x450.gif http://canakkalegundem.net/wp-content/uploads/2017/04/hukuk_180x450.gif