Anasayfa / Güncel / Geleceğin güçlü yöneticileri buluştu

Geleceğin güçlü yöneticileri buluştu

geleceg%cc%86in-gu%cc%88c%cc%a7lu%cc%88-yo%cc%88neticileri-bulus%cc%a7tu-3

A

K Parti Çanakkale İl Gençlik Kolları Başkanı Mefail Ceyhan ve yönetimi ile İlçe Gençlik Kolları Başkanları, ‘Büyük Türkiye’nin Güçlü Gençliği’ başlığıyla Afyon’da düzenlenen gelişim kampına katıldı.

Genel Merkez Gençlik Kollarının başlattığı gelişim kampları üç gün sürdü. AK Parti Çanakkale Gençlik Kolları il yönetimi ve ilçe başkanları‘da dört çevre ilin katılımıyla Afyon’da düzenlenen kampa katıldı.

Kampa özel konuk olarak AK Parti Genel Sekreteri ve Genel Başkan Yardımcısı Abdulhamit Gül katıldı. Gençlere Ak Partideki tecrübelerini aktaran Gül, Ak Gençliğin sorularına yanıt verdi.

DONANIMLI BİR GENÇLİĞE SAHİBİZ

Ak Parti Vizyonu, Tarih Bilinci ve Türkiye Modernleşmesi, Siyasi Bilinç, Dış Politika Vizyonu ve İletişim Teknikleri konularında Genel Merkez MKYK Üyeleri, Genel Merkez Gençlik Kolları Başkan Yardımcıları ve kişisel gelişim uzmanları eğitim verdi. Gençlik kolları olarak dolu dolu bir eğitim programı geçirdiklerini aktaran İl Gençlik Kolları Başkanı Ceyhan, “Üç gün boyunca alanında uzaman eğitimciler ve teşkilat mensuplarımızla bir araya geldik. Donanımlı ve kendini yetiştiren bir gençliğe sahibiz. AK Parti gençliğine her zaman büyük önem veren bir partidir. Bizler ülkemizin geleceği olacağımızın idrakindeyiz. Şimdinin gençliği geleceğin güçlü yöneticileri olacağız. Bunun için boşa geçirecek zamanımız yok. 2023 ve 2071 hedefleri için var gücümüzle çalışıyor kendimizi yetiştiriyoruz. Gençlik Kolları Başkanımız Melih Ecertaş’a düzenlenen bu gençlik kampı için teşekkürlerimizi sunarız.” dedi. (Haber Merkezi)

Hakkımızda Gündem

Bu Haber Çok Okundu

Kordonda Çocuk Kahkahaları

Kordonda Çocuk Kahkahaları Çanakkale’de 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlamaları,  “23 Nisan Mutlu …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect. http://canakkalegundem.net/wp-content/uploads/2017/04/courier_180x450.gif http://canakkalegundem.net/wp-content/uploads/2017/04/hukuk_180x450.gif