Anasayfa / Güncel / ÇTSO’nun İzmirli misafirleri

ÇTSO’nun İzmirli misafirleri

2

İzmir Ticaret Borsası Akreditasyon çalışmaları kapsamında Çanakkale Ticaret ve Sanayi Odası’nı ziyaret etti.

Ziyarette İzmir Ticaret Borsa adına Genel Sekreter Yardımcıları, Sinem Çelikten, Dr. Pınar Nacak ve Borsa personelinden oluşan Akreditasyon Çalışma Grubu üyeleri yer aldı. Borsa heyetine ÇTSO adına Genel Sekreter Sema Sandal ile ÇTSO Akreditasyon Çalışma Grubu üyeleri Şerife Kurt ve Gökhan Doğru eşlik etti.

6.Dönem Akreditasyon döneminde Akredite olan İzmir Ticaret Borsası ve Çanakkale Ticaret Odası, 2016 yılı son çeyreğinde gerçekleştirilecek denetim öncesi bir araya gelerek görüş alışverişinde bulundu. Görüşmede Oda ve Borsa’nın Akreditasyon süreçleri masaya yatırılarak iyi uygulamalar ve gerçekleştirilen çalışmalar gündeme getirildi.

İzmir Ticaret Borsa Akreditasyon Çalışma Grubu daha sonra Çanakkale Tanıtım Filmini izleyerek ÇTSO Kongre Fuar Merkezi’nde bulunan Piri Reis Müzesini ziyaret etti. Oda Bahçe Restoran’da birlikte yenen öğle yemeğinin ardından İzmir Ticaret Borsası heyeti ÇTSO Çanakkale Evi Müzesini gezerek Akreditasyon ziyaretini tamamladı. (Haber Merkezi)

 

Hakkımızda Gündem

Bu Haber Çok Okundu

Kordonda Çocuk Kahkahaları

Kordonda Çocuk Kahkahaları Çanakkale’de 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlamaları,  “23 Nisan Mutlu …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect. http://canakkalegundem.net/wp-content/uploads/2017/04/courier_180x450.gif http://canakkalegundem.net/wp-content/uploads/2017/04/hukuk_180x450.gif