Anasayfa / Güncel / CHP örgütü Gelibolu’ya aktı

CHP örgütü Gelibolu’ya aktı

1

 

CHP’liler Gelibolu İlçe Örgütünün ev sahipliğinde düzenlenen birlik, beraberlik ve dayanışma gecesinde bir araya geldi. Geniş ve coşkulu bir katılımla gerçekleşen yemekli toplantıda partililer adeta gövde gösterisi yaptı.

 

Ev sahibi İlçe Başkanı Nevzat Kaya ve Belediye Başkanı Mustafa Özacar’ın eşleri ile birlikte  masaları tek tek dolaşıp konukları selamlaması ile başlayan geceye YDK Üyesi Serdar Soydan, Çanakkale Milletvekili Muharrem Erkek, CHP İl Başkan Yardımcısı Faik Göksel, Çanakkale Belediye Başkan Yardımcısı Rebiye Ünüvar, ilçe örgütleri, eski milletvekili Ahmet Küçük ile kalabalık bir partili grubu katıldı. Partide görev yapmış eski il ve ilçe başkanları da gecede onur konuğu olarak yer aldılar.

 

Gecenin açılış konuşmasını yapan Nevzat Kaya, birlik ve beraberliğin kalıcı olması temennisinde bulunarak, tüm katılımcılara teşekkür etti. Müzik eşliğinde devam eden gecede pistte yaşanan görüntüler de geceye ayrı bir renk kattı. (Haber Merkezi)

 

 

 

 

 

Hakkımızda Gündem

Bu Haber Çok Okundu

“Diplomatik Misafir” Star Morre

“Diplomatik Misafir” Star Morre İngiliz Büyükelçi Richard Moore’un, engelli eşinin köpeği için çıkarılan “diplomatik misafir” …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect. http://canakkalegundem.net/wp-content/uploads/2017/04/courier_180x450.gif http://canakkalegundem.net/wp-content/uploads/2017/04/hukuk_180x450.gif