Anasayfa / Güncel / Yurttaşın gür sesi Çanakkale’de

Yurttaşın gür sesi Çanakkale’de

1

Sabah  sevilen siması İsmail Küçükkaya, Çanakkale Belediyesi tarafından düzenlenen bir söyleşiye katılmak üzere bugün Çanakkale’ye geliyor. 18 Mart Deniz Zaferi’nin 100. yılında Çanakkale’de özel bir program düzenleyen Küçükkaya ve ekibi, kentlilerin yoğun ilgisi ile karşılaşmıştı. Objektif haberciliğinden ödün vermeyen İsmail Küçükkaya ve Fox TV Çalar Saat ekibi, Çanakkale başta olmak üzere Türkiye genelinde düzenledikleri özel programlar ile yurttaşın gür sesi oldu. Çanakkaleliler tarafından çok sevilen ve ilgi ile takip edilen Küçükkaya’nın söyleşisine bu akşam yoğun ilgi gösterilmesi bekleniyor.

Objektif haberciliğin yıkılmaz bekçisi Gazeteci – Yazar Küçükkaya, bugün akşam saatlerinde Çanakkale Belediyesi tarafından düzenlenen bir söyleşide Çanakkalelilerle buluşacak.

Çanakkale Belediyesi İletişim Masaları, Yazar ve Sanatçı Evi, Çanakkale Seramik Müzesi, Esenler ve Barbaros Sosyal Yaşam Evi’nden temin edilen ücretsiz davetiyelerle söyleşiye katılması beklenen vatandaşların İlahiyat Fakültesi’nde yer alan İÇDAŞ Kongre Merkezine akın etmesi bekleniyor.

İSMAİL KÜÇÜKKAYA KİMDİR?

İlk ve ortaöğrenimini Kütahya’da tamamladı. 1993 yılında Gazi Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü’nden mezun oldu. 1991’de Hürriyet Gazetesi’nde başladığı muhabirlik görevine daha sonra Sabah ve Star gazetelerinde devam etti. 2000 yılında Akşam Gazetesi’nde köşe yazarlığına başladı. 2003 yılında Akşam’daki yazılarının yanı sıra Skytürk Televizyonu Ankara Temsilciliği görevine getirildi. 2005-2008 yılları arasında Akşam Gazetesi’nin Ankara temsilcisi olarak çalıştı. Kasım 2008’de getirildiği Akşam Gazetesi Genel Yayın Yönetmenliği görevini Haziran 2013’e kadar sürdürdü. Eylül 2013’ten beri FOX’ta Çalar Saat adlı programı sunmaktadır. 2008 yılında Cumhuriyetimize Dair isimli bir kitap hazırlamıştır. (Haber Merkezi)

Hakkımızda Gündem

Bu Haber Çok Okundu

Dava Yükü Azaldı

Dava Yükü Azaldı Adalet Bakanlığı tarafından hayata geçirilen arabuluculuk uygulaması sayesinde binlerce dosyanın mahkemeye gitmeden …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.