Anasayfa / Güncel / Kurum içi koordinasyon toplantısı

Kurum içi koordinasyon toplantısı

1Kentli ve Belediye arasında bir iletişim köprüsü oluşturan Çağrı Merkezi ve İletişim Masaları personeli, koordinasyonu güçlendirmek adına Belediye Birim sorumluları ile bir araya geldi.

Kentlilerden gelen her türlü istek, öneri, bildiri ve şikayeti Belediyenin ilgili birimlerine yönlendiren ve koordine eden Çağrı Merkezi ile İletişim Masalarının çalışmaları tüm hızıyla sürerken, dönem dönem koordinasyonu artırmak adına kurum içi toplantılar da gerçekleştiriliyor.

Bu kapsamda Çağrı Merkezi ve İletişim Masaları çalışanları son olarak, Belediye Başkan Yardımcıları Handan Özyayla, Ali Sürücü, Rebiye Ünüvar ve Özleyiş Çetin ile birim müdürleri ve çalışanlarıyla bir araya geldi. Kentli ve Belediye arasındaki iletişimin güçlü olması adına, kurum içindeki koordinasyonun da güçlendirilmesi için düzenlenen toplantı oldukça verimli geçti. (Haber Merkezi)

2

Hakkımızda Gündem

Bu Haber Çok Okundu

Devlet; Parti Devleti Oluyor!

Devlet Parti Devleti Oluyor! CHP  Çanakkale Milletvekili Adayı Metin Ümit Ural, “Demokrasi, Değişim ve Reform …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect. http://canakkalegundem.net/wp-content/uploads/2017/04/courier_180x450.gif http://canakkalegundem.net/wp-content/uploads/2017/04/hukuk_180x450.gif