Anasayfa / Güncel / Stüdyo Masal’da fotokitap devri

Stüdyo Masal’da fotokitap devri

mans%cc%a7et-foto

Özel davetler, düğünler, doğum günleri, hatim ve mevlitlerde dış ve iç çekimler yapan Stüdyo Masal’ın sahibi Tayfur Yıldırım ile fotoğrafçılığın son dönem popüler çekimleri üzerine bir sohbet gerçekleştirdik. 

Akıllı telefonların hayatımızda hızlıca yer almasının ardından aile albümlerini hayatımızdan çıkarmak zorunda kaldık. Telefonlarımızın hafızalarında yüzlerce fotoğraf birikirken, aile albümlerimiz boş kaldı. Son dönem stüdyo fotoğrafçılığı bunun önüne fotokitap ile geçmek için bir adım attı. Bu kapsamda bir bayilik alan Tayfur Yıldırım “ Çektiğimiz fotoğrafları tek tek çıkarmak daha maliyetli bir iş aslında. Fotokitap sayesinde en az seksen fotoğrafınızı, kaliteli bir baskı ile bir kitap haline dönüştürebilirsiniz. Bu aynı zamanda fotoğraflarınızı uzun yıllar çok sağlıklı bir şekilde korumanızı da sağlar, kendi seçtiğiniz en az seksen fotoğrafla yaklaşık yirmi iki sayfalık bir hikaye de oluşturabilir, geleceğe güzel bir anı bırakabilirsiniz. Bence insanlar fotokitap albümleri çok daha fazla sevecek” dedi. Çanakkale de yapmış olduğu dış çekimler ve özel çekimler ile alakalı fikirlerini belirten fotoğrafçı sözlerine şöyle devam etti:

“Stüdyo Masal’a yeni doğan kızımın adını verdim. Her çekim aslında bir hikayedir. Reklam, davetiye, düğün ve doğum günleri için dış ve iç çekimler, hediyelik baskılar yapıyoruz. Tüm özel günlerde kişiye özel hizmetler veriyoruz. Artık düz albümlerin yerini daha çok konsept çekimler aldı. Çocuklar için kız kardeşimin diktiği on beş farklı kostüm ile dış çekimler yapıyoruz. Eşimin anneannesi genelde burada oluyor. Ailecek yaptığımız işten zevk alıyoruz”

ÇANAKKALE DIŞ ÇEKİM İÇİN BİÇİLMİŞ KAFTAN

“Düğün çekimlerinde Bozcaada ve balon artık bir klişe oldu. Bence düğün yapacak çiftlerin fotoğraf çekimini düğünden önce ya da sonra halletmesi gerekiyor. Çünkü kısıtlı vakitlerde yapılan çekimler sıkıntılı olabiliyor. Çanakkale dış çekimler için güzel mekanlara sahip bir şehir. Ama hem bizim hem de çiftlerin rahat olması gerekiyor. Düğünler için özel klipler de hazırlıyoruz.” (Dilek Akşen)

Hakkımızda Gündem

Bu Haber Çok Okundu

“Bütün Kuşaklar Manevi Hazineye Sahip Çıkmalı”

“Bütün Kuşaklar Manevi Hazineye Sahip Çıkmalı” Çanakkale Kara Muharebelerinin 102. yıldönümü münasebetiyle Çanakkale Şehitler Abidesi’nde …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect. http://canakkalegundem.net/wp-content/uploads/2017/04/courier_180x450.gif http://canakkalegundem.net/wp-content/uploads/2017/04/hukuk_180x450.gif