Anasayfa / Güncel / Sezgin hastaları yakın takipte

Sezgin hastaları yakın takipte

1

Çanakkale Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreteri Tezcan Sezgin, tedavisi devam eden hastalara hem moral motivasyon sağlamak hem de tedavi memnuniyetini takip amacıyla bizzat evlerine giderek ziyaret ediyor.

Çanakkale merkez ve ilçelerinde Kamu Hastaneleri Birliği’ne bağlı hastane yetkilileri ve doktorlar, fırsat buldukça hastaları evlerinde ziyaret ederek hem moral veriyor hem de hizmetlerini evlerinde sunma imkanı sağlıyor.

Geçtiğimiz gün Eceabat ilçesine bizzat kendisi gelerek Habibe Birsen(78) – İhsan Ünal(82) Aksoy çiftiyle yakından ilgilenen Çanakkale Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreteri Tezcan Sezgin, hem hal hatırlarını hem de ihtiyaçlarını sordu.

Çanakkale Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreteri Tezcan Sezgin, ziyaretler hakkında gazetemize yaptığı açıklamada “Fırsat buldukça hastanelerde tedavi gören hastalarımızı yerlerinde özellikle evlerinde ziyaret edip, tedaviden aldıkları memnuniyeti veya memnuniyetsizlik hususunda dönem dönem hastalarımızı ziyaret edip görüşüyoruz.

Bu bizim kendimizi check etmek anlamında da önem arz ediyor. Bu nedenle fırsat buldukça aynı işlemi bütün idarecilerimiz bütün ilçe hastanelerimizde yapmaktayız. Bu süreçte devam edeceğiz.” diye konuştu.

Habibe Birsen ise yaptığı teşekkür konuşmasında, “Benim için çok önemli gelmeniz. Bu resmi de Sayın Cumhurbaşkanımıza göndereceğim. Bize bu kadar önem verdiniz, buralara kadar teşrif ettiniz. Çok teşekkür ederiz.” ifadelerine yer verdi.

Görüşmede ayrıca hasta ziyaretleri için özel hazırlanan içinde havlu vb. ürünlerin yer aldığı hediyelerden de yaşlı çifte takdim edildi. (Eylem Gözeldere)

2

Hakkımızda Gündem

Bu Haber Çok Okundu

“Diplomatik Misafir” Star Morre

“Diplomatik Misafir” Star Morre İngiliz Büyükelçi Richard Moore’un, engelli eşinin köpeği için çıkarılan “diplomatik misafir” …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect. http://canakkalegundem.net/wp-content/uploads/2017/04/courier_180x450.gif http://canakkalegundem.net/wp-content/uploads/2017/04/hukuk_180x450.gif