Anasayfa / Güncel / Hayvanları Koruma Günü’nde anlamlı açılış

Hayvanları Koruma Günü’nde anlamlı açılış

1

Veteriner Hekimler Nuray ve Berkant Şimşek çifti, Hayvanları Koruma Gününde, anlamlı bir adım atarak veteriner kliniği Kulübevet’in açılışını yaptı. Açılışı Çanakkale Belediye Başkanı Ülgür Gökhan ve Kepez Belediye Başkanı Ömer Faruk Mutan gerçekleştirdi.

Çanakkale Belediyesi Meclis Üyesi Bilge Şimşek’in oğlu Berkant Şimşek ve gelini Nuray Şimşek tarafından açılan veteriner kliniğinde, iki muayene odası bulunuyor. Nuray Şimşek açılışta yaptığı konuşmada, “Hasta hayvanlarımıza operasyonlarımızı gerçekleştirdikten sonra pansiyon kısmında hayvanlarımızı gözetim altında tutabiliriz. Ayrıca yine pansiyonumuzda kedi ve köpeklerimi misafir de edebiliriz” ifadelerini kullandı.

Çanakkale Belediye Başkanı Ülgür Gökhan ve Kepez Belediye Başkanı Ömer Faruk Mutan, kurdele kesiminin ardından kliniği gezdi ve klinik hakkında bilgiler aldı. Başkan Ülgür Gökhan belediyenin kedisi Barış için de oyuncak satın aldı.

Açılışta sokak hayvanları da unutulmadı. Kulübevet’in önüne her gün konacak olan mama ve su ile sokak hayvanları da düşünüldü. (Dilek Akşen)

Hakkımızda Gündem

Bu Haber Çok Okundu

“Bütün Kuşaklar Manevi Hazineye Sahip Çıkmalı”

“Bütün Kuşaklar Manevi Hazineye Sahip Çıkmalı” Çanakkale Kara Muharebelerinin 102. yıldönümü münasebetiyle Çanakkale Şehitler Abidesi’nde …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect. http://canakkalegundem.net/wp-content/uploads/2017/04/courier_180x450.gif http://canakkalegundem.net/wp-content/uploads/2017/04/hukuk_180x450.gif