Anasayfa / Güncel / CHP’ye dinamik kadro

CHP’ye dinamik kadro

bayramic%cc%a7-chpye-dinamik-kadroBayramiç CHP’ye dinamik kadro

CHP İl Başkanı Nejat Önder, önceki gün parti binasında gerçekleştirilen toplantıda CHP İlçe Kongresini 30 gün içinde gerçekleştirmek üzere görevlendirilen isimleri açıkladı.

Başkan Önder, “Başarılı olacaklarına adım kadar emin olduğum, Akgün Sözen başkanlığında Ersen Öz, Seçil Güneri, Mert Uygun, Zeki Sezer Bayramiç İlçe Kongresini 30 gün içerisinde gerçekleştirmek üzere görev almışlardır. Kendilerine çıktıkları bu yolda başarılar dilerken her zaman yanlarında olduğumu ifade ediyorum. Geçmiş Dönem İlçe Başkanımız Eyüp Gündüz ve yöneticilerine de bugüne kadar yaptıkları vefakar çalışmalardan ötürü teşekkür ediyorum” dedi.

Eski Bayramiç İlçe Başkanı ve Yönetimi, seçimlere daha genç ve dinamik bir kadro ile gidilmesi için  geçtiğimiz aylarda istifasını İl Başkanlığına sunmuştu. (Haber Merkezi)

Hakkımızda Gündem

Bu Haber Çok Okundu

“Bütün Kuşaklar Manevi Hazineye Sahip Çıkmalı”

“Bütün Kuşaklar Manevi Hazineye Sahip Çıkmalı” Çanakkale Kara Muharebelerinin 102. yıldönümü münasebetiyle Çanakkale Şehitler Abidesi’nde …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect. http://canakkalegundem.net/wp-content/uploads/2017/04/courier_180x450.gif http://canakkalegundem.net/wp-content/uploads/2017/04/hukuk_180x450.gif