Anasayfa / Güncel / Belediyespor’da iki dev transfer

Belediyespor’da iki dev transfer

2-sec%cc%a7-1

Avrupa ve Balkan Şampiyonaları’nda ülkemizi temsil edecek olan Çanakkale Belediyespor, dün itibariyle kadrosuna iki güçlü isim daha ekledi. Avrupa’nın kariyerli oyucuları Mia Jerkov ve Jana Kulan ile kulüp binasında gerçekleştirilen tören ile Belediyespor’a katıldı.

Gerçekleştirilen imza töreninde açıklama yapan Çanakkale Belediyespor Kulübü Başkanı İsmet Güneşhan, Avrupa ve Balkan Şampiyonaları’nda Belediyespor Kulübü olarak ülkemiz temsil edileceğinden dolayı güçlü bir kadro kurduklarını belirtti. Yabancı oyuncular konusunda hassas davrandıklarını belirten Güneşhan, aynı zamanda hafta sonu gerçekleştirilecek ve Çanakkale’de ilk defa düzenlenecek olan uluslararası turnuva için Çanakkaleli sporseverlere çağrıda bulundu.

ÇANAKKALE SPOR TARİHİNDE BİR İLK

Güneşhan, gerçekleştirilen imza töreninde şöyle konuştu:

“Çanakkale Belediyespor olarak bir araya gelmemizin iki nedeni var. Bir tanesi Bu hafta sonu kentimizde ilk defa uluslar arası bir turnuva düzenlenecek. Bu turnuvaya Çanakkale Belediyespor Kulübü olarak bizde katılacağız. Kentimiz için son derece önemli bir durum ve pozisyon çünkü Çanakkale spor tarihinin ilk defa yaşayacağı bir durum. Dolayısı ile öncelikle Çanakkaleli hemşeri ve sporseverlerimizi bu maçlara davet ediyorum. Öyle umut ediyorum ki kulüp olarak bu turnuvada kentimize ilk defa bir Balkan Şampiyonluğunu kazandıracağız. Takımımız iyi, iyi de hazırlandık. Turnuvalarımıza da gittik. Turnuvalarımızda istediğimiz oyun şeklini ortaya koyduk. Her geçen gün takımımız daha da iyi hale gidiyor. İnşallah Pazar güde kupayı alarak sizlerle kupa ile birlikte olacağız. Cuma günü saat 18’de ilk maçımız Bulgaristan temsilcisi ile Karadağ temsilcisi karşılaşacak. Cumartesi günü yine saat 18’de kulübümüz ile Karadağ temsilcisi maç yapacak. Pazar günü de saat 16.00’da kulübümüz ile Bulgaristan temsilcisi karşılaşacaklar. Ondan sonra da ödül törenleri var. Balkan Şampiyonasını bu şekilde kapatmış olacağız.

Kulüp olarak hem kentimizi hem ülkemizi Avrupa ve Balkan Şampiyonası’nda temsil edeceğimizden dolayı güçlü bir kadro kurmayı hedefledik. Dolayısı ile de transferlerimizi biraz daha özenli bir şekilde kariyeri yüksek olan sporcularımızı transfer etmeye çalıştık. Özellikle yabancı oyuncularımız ile çok hassas olduk. Bugünde iki yabancı oyuncumuzun imza töreninde bir araya gelmiş oluyoruz.” (Eren Aşnaz)

Hakkımızda Gündem

Bu Haber Çok Okundu

Hedefe Doğru Adım Adım

Hedefe Doğru Adım Adım İşsizliğin azaltılması ve istihdamın artması hedefine yönelik başlatılan ‘Çalışma Hayatında Milli …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect. http://canakkalegundem.net/wp-content/uploads/2017/04/courier_180x450.gif http://canakkalegundem.net/wp-content/uploads/2017/04/hukuk_180x450.gif