Anasayfa / Güncel / 5. Günde sevindiren haber

5. Günde sevindiren haber

79 yaşındaki A.Ç. isimli vatandaş, kaybolmasının 5. Gününde,  Bayramiç Hacıdervişler köyünün 7,5 Km kuzeydoğusunda ormanlık alanda yaralı halde bulundu.

Çanakkale’nin Bayramiç ilçesi Hacıdervişler köyünden odun kesmek amacı ile ayrılan 79 yaşındaki A.Ç.’nin bir daha dönmemesi ve kaybolması üzerine Köy Muhtarının ihbarda bulunması ile Bayramiç İlçe Jandarma Komutanlığı tarafından arama faaliyetleri başlatıldı. Ancak, 4 gün boyunca yürütülen arama faaliyetlerinden sonuç alınamaması üzerine İlçe Jandarma Komutanlığı Çanakkale İl Afet ve Acil Durum Müdürlüğünden destek istedi. İhbar üzerine sabah erken saatlerde olay yerine ulaşan AFAD ekibi arama kurtarma çalışmalarına başladı.

AFAD’IN saatler süren arama çalışmaları ile olay yerinde yaralı halde bulunan A.Ç. UMKE ekipleri tarafından yapılan ilk müdahalenin ardından Çanakkale Devlet Hastanesine sevk edildi. (Haber Merkezi)

Hakkımızda Gündem

Bu Haber Çok Okundu

Hedefe Doğru Adım Adım

Hedefe Doğru Adım Adım İşsizliğin azaltılması ve istihdamın artması hedefine yönelik başlatılan ‘Çalışma Hayatında Milli …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect. http://canakkalegundem.net/wp-content/uploads/2017/04/courier_180x450.gif http://canakkalegundem.net/wp-content/uploads/2017/04/hukuk_180x450.gif