Anasayfa / Güncel / SGK her yerde 6736’yı anlatıyor

SGK her yerde 6736’yı anlatıyor

1

SGK, İskele Meydanı, Kordon boyu ve Çanakkale ile Eceabat arası Gestaş feribotunda kurulan stantlarla 6736 sayılı Kanun hakkında bilgilendirme hakkında broşür dağıtacak.

Çanakkale Sosyal Güvenlik İl Müdürü Basri Tümsek, “Her yerde SGK diyerek, yapılandırma fırsatının duyurulabilmesi için çalışmalarımız devam etmektedir,  özellikle vatandaşlarımızın trafiğinin yoğun olduğu İskele Meydanı, Kordon boyu ve Çanakkale  ile Eceabat arası Gestaş feribotunda dahil olmak üzere stand kurarak vatandaşlarımıza 6736 sayılı Kanun hakkında bilgilendirme yaparak broşür dağıtmaktayız.” dedi.

İl Müdürü Tümsek, 6736 sayılı Kanun ile gelen yapılandırmanın kaçılmayacak bir fırsat olduğunu, belirterek borcu bulunan tüm vatandaşlarımızı mutlaka daha detaylı bilgi için İl Müdürlüğümüz ve bağlı bulunan Merkez Müdürlüklerimize beklemekteyiz diyerek davette bulundu.  (Haber Merkezi)

 

 

 

 

 

Hakkımızda Gündem

Bu Haber Çok Okundu

Siirtli Öğrenciler Çanakkale’de

Siirtli Öğrenciler Çanakkale’de Siirt Kurtalan Kız İmam Hatip Anadolu Lisesi öğretmen ve öğrencileri, Çanakkale gezileri …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect. http://canakkalegundem.net/wp-content/uploads/2017/04/courier_180x450.gif http://canakkalegundem.net/wp-content/uploads/2017/04/hukuk_180x450.gif