Anasayfa / Güncel / Turan: “Köylülerin sorunlarını önemsiyoruz”

Turan: “Köylülerin sorunlarını önemsiyoruz”

????????????????????????????????????
AK Parti Grup Başkanvekili Çanakkale Milletvekili Avukat Bülent Turan Gökçeada Uğurlu Köyü ve Dereköy’e yapılacak alt yapı yatırımlarını değerlendirdi.

Turan; “İlçelerimize, mahallelerimize, köylerimize altyapı yatırımları sürüyor. Yatırımların takibini yapmaya, sonuç aldıklarımızı paylaşmaya devam ediyoruz” dedi.

“ALTYAPI SÖZÜ VERDİK, SÖZÜMÜZÜ TUTTUK”

Türkiye’nin en batısında yer alan Gökçeada/Uğurlu köyümüze ve Dereköy’e yapılacak yatırımlarda sona gelindi. Altyapı yatırımlarıyla Uğurlu köyümüzün içme suyu şebekesi yenilenecek ve 250 metreküp hacminde betonarme depo yapılacak. İhale gerçekleştirildi. Çalışmaları yakından takip edip süratle hizmete girmesi için uğraşacağız. Ayrıca Gökçeada/Dereköy’e  Kanalizasyon Şebekesi yapılması ve İçme suyu şebekesi yenilenmesi işi için yer teslimi yapıldı, çalışmalar başladı. Fırsat buldukça Gökçeadamıza gitmeye, gidemediğimiz takdirde muhtarlarımızdan, yetkililerden Gökçeada’nın sorunlarını dinleyip, çözüme kavuşturmaya çalışıyoruz. Köylerimizin sorunlarını önemsiyoruz. Göreve geldiğimizde özellikle altyapı yatırımları konusunda köylerimize destek sözü vermiştik. Sözümüz doğrultusunda hizmetlerimizi sürdüreceğiz” dedi.(Haber Merkezi)

Hakkımızda Gündem

Bu Haber Çok Okundu

Kordonda Çocuk Kahkahaları

Kordonda Çocuk Kahkahaları Çanakkale’de 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlamaları,  “23 Nisan Mutlu …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect. http://canakkalegundem.net/wp-content/uploads/2017/04/courier_180x450.gif http://canakkalegundem.net/wp-content/uploads/2017/04/hukuk_180x450.gif