Anasayfa / Kent Yaşamı / Şimşek ailesinin mutlu günü

Şimşek ailesinin mutlu günü

1

Hafta sonu görkemli bir düğün töreni biricik oğullarını evlendiren Diş Hekimi Bilge- Aşkın Şimşek çiftinin mutluluğuna diyecek yoktu.

Kendisi gibi Veteriner Hekim olan Nuray Şimşek ile dünya evine giren Berkant Şimşek, hafta sonu Kolin Otel’de düzenlenen törende eş, dost ve sevdikleriyle keyifli saatler geçirdiler.

CHP Belediye Meclis Üyesi olan Diş Hekimi Bilge Şimşek’in özel davetine CHP Çanakkale Milletvekili Muharrem Erkek’in yanı sıra Kepez Belediye Başkanı Ömer Faruk Mutan, CHP İl ve İlçe örgüt üyeleri, CHP Belediye Meclis Üyeleri, Diş Hekimleri ile birlikte çok sayıda akrabaları ve sevenleri katıldı. Başkan Mutan, gecenin sonunda gelin- damat ve ailesi ile birlikte birbirinden güzel güvercinleri özgürlüğüne kavuşturdu.

Meslektaş olan Bilge- Aşkın Şimşek çiftinin evlatları Berkant’ın da kendileri gibi meslektaşını eş olarak seçmesi dikkat çekti. Gençlerin nikahını ise Çanakkale Belediye Başkan Vekili Bilge Şimşek, 4 Haziran tarihinde Seramik Müzesi’nde kıymıştı.  (Eylem Gözeldere)     

 

Hakkımızda Gündem

Bu Haber Çok Okundu

Taksicilerin Ortak Derdi: TRAFİK

Taksicilerin Ortak Derdi: TRAFİK Çanakkaleli taksiciler çalışma şartlarını ve sıkıntılarını gazetemize dile getirirken ortak nokta …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect. http://canakkalegundem.net/wp-content/uploads/2017/04/courier_180x450.gif http://canakkalegundem.net/wp-content/uploads/2017/04/hukuk_180x450.gif