Anasayfa / Güncel / Newjoy farklı tarzıyla Çanakkale’de

Newjoy farklı tarzıyla Çanakkale’de

1-levent-sahin

Bebek ve genç mobilyası sektörünün önemli markalarından biri olan Newjoy, Çanakkale’de ilk konsept mağazasını Troya Caddesi’nde açtı.

Kaliteli, uzun ömürlü ve çevreci bir üretim anlayışı ile dört yılda bebek ve genç mobilyasında lider markalar arasına girmeyi başaran Newjoy Çanakkale’de yeni bir yatırıma imza atarak, kentin ilk konsept mağazasının açılışını yaptı. Açılışa Newjoy Yönetim Kurulu Başkanı Birol Üner, AK Parti Çanakkale Milletvekili Ayhan Gider, AK Parti Çanakkale İl Başkanı Yeşim Karadağ ve iş dünyasından bir çok isim katıldı.

Mağaza Sahibi Levent Şahin, “Çanakkale’ye yeni bir üretim ile farklı bir tarz getirdik. Bu konsept Çanakkale’de ilk kez kullanılacak. İnşallah hepimiz için hayırlısı olur. Tüm Çanakkalelileri mağazamıza bekliyoruz” dedi.

ANNE HASSASİYETİNDE ÜRETİM

Newjoy Yönetim Kurulu Başkanı Birol Öner yaptığı açılış konuşmasında, “Dünya markası yaratmak hedefiyle yola çıktığımız Newjoy markamız ile bebek ve genç mobilyasına odaklanarak,  bugün Türkiye genelinde 65 noktada, dünyada ise 5 kıtada, 30 ülkede, 150 farklı noktadan tüketiciye ulaşıyoruz. Çanakkale, nüfusunun %31’ini çocuk ve gençlerin oluşturması, dekorasyon ve yeniliklere açık olması sebebi ile bizim  için önemli bir şehir” diyerek marka hakkında bilgi verdi.

Öner, “Newjoy gibi markaya yatırım yapan, üretim gücü ve tasarım kabiliyeti güçlü tasarım mobilya markaları  bayilik sistemi ile yaygınlaşarak, müşteri memnuniyeti esasına bağlı olarak tüketicisine ulaşıyor.  Tasarımdan üretime markanın tüm stratejisi sağlık, güvenlik, kalite ve konfor üzerine ilerliyor. Ürünlerimizin kontrolleri yüksek güvenlik ve kalite standartlarına göre yapılıyor. Ürünlerimiz TÜV tarafından verilen E-1 ve GS sertifikalarına sahip ve dünya standartlarına uygundur. Ayrıca tüm ürünlerimiz yedi yıl garanti kapsamındadır” şeklinde devam etti.

YENİ İSTİHDAM YENİ SOLUK

Açılışa  katılan Çanakkale AK Parti Milletvekili Ayhan Gider, yeni yatırımlarda bulunmanın önemine dikkat çekerek, “Dünyanın bir çok yerinde kriz varken bizim burada tesis açıyor olmamız ülkemiz adına gurur vericidir. Benim en haz almadığım konulardan biri, insanların torpille iş aramasıdır. Memleket olarak ekonomimiz düzelecekse, torpille iş arayanlar sayesinde değil de Levent Şahin  gibi cesur adamların attığı cesur adımlar sayesinde olacaktır. Her yeni açılan işletme, yeni bir soluktur, yeni bir istihdamdır. Bu anlamda Levent Şahin’i,  şirket yöneticilerini ve Şahin ailesini yürekten kutluyorum”  dedi.

Levent Şahin, Ayhan Gider ve Yeşim Karadağ yapılan açılışın ardından mağazayı gezdi. Şahin, ürünler hakkında kısa kısa tanıtıcı bilgiler verdi. (Haber Merkezi)

Hakkımızda Gündem

Bu Haber Çok Okundu

Orta Okul Öğrencilerinden Çevre Hareketi

Orta Okul Öğrencilerinden Çevre Hareketi Adatepe Orta Okulu öğrencileri tarafından Eko Okul Projesi kapsamında atık …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.