Anasayfa / Spor / Sultanlar Sarıyer yolcusu

Sultanlar Sarıyer yolcusu

voleybol120315-8f889

30 Eylül tarihinde Sarıyer Belediyesi tarafından yapılacak olan voleybol turnuvasına katılmak için Çanakkale’nin Sultanları Sarıyer’e gidecek.

İki ayrı A ve B grubu halinde oynanacak olan turnuvaya toplam 6 takım katılacak. Geçtiğimiz hafta Çanakkale’de yapılan turnuvaya 4 takım katılmıştı. Romanya’dan CSM Targoviste, Sırbistan’dan Vizura takımları katılıyor. Turnuvaya ayrıca ev sahibi Sarıyer Belediyespor, Nülifer Belediyespor ve İlbank (ikinci lig takımı) katılacak. 30 Eylül Çarşamba günü başlayacak olan maçların heyecanlı ve çok zevkli geçmesi bekleniyor.

Çanakkale Belediyespor Kulüp Başkanı İsmet Güneşhan, geçtiğimiz hafta 9. düzenlen Barış turnuvasında ilk kez takımların birlikte maç yaptıklarını belirtti. Başkan Güneşhan, Balkan Kupası öncesi kendileri için bu turnuvaların önemli olduğunu belirtti. Eksiklerinin tespiti açısından oynanan her maçın önemli olduğunu belirterek, “Geçtiğimiz yıldan çok daha iyi bir kadroya sahibiz. Üst düzey oyuncular transfer ettik. Takım olmak için bol maç yapmalıyız. Sarıyer turnuvasında tam bizim takımın seviyesinde takımlar var. Gücümüzü görme açısından bizim için önemli” dedi.

Öte yandan takımda bulunan oyuncuların tam kadro çalıştıkları, oyuncuların lisanslarının da bu ay içersinde çıkmış olacağı öğrenildi. (Aslı Yıldız)

Hakkımızda Gündem

Bu Haber Çok Okundu

Can, Rekoru Antrenmanda Kırdı

Can, Rekoru Antrenmanda Kırdı Çanakkaleli Serbest Dalış Dünya Rekortmeni Milli Sporcu Derya Can, 24 Şubat’ta …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.