Anasayfa / Güncel / CHP Maraş’ta toplanacak

CHP Maraş’ta toplanacak

chp-marasta-toplanacak
Cumhuriyet Halk Partisi Çanakkale İl Başkanı Nejat Önder İl Başkanları toplantısına katılmak üzere 23-24 Eylül tarihlerinde Kahramanmaraş’ta olacak.

Daha önce Turizm sektörünün sorunlarına dikkat çekmek için Antalya’da, terör sorununun sonlandırılması için Van’da ve son olarak da Anafartalar Zaferi’ni tüm Türkiye’ye duyurmak için Çanakkale’de gerçekleştirilen CHP İl Başkanları toplantısı, bu ay da Kahramanmaraş’ta yapılacak.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun başkanlık edeceği ve 81 il başkanının katılacağı toplantıda seçim hazırlıkları için düğmeye basılacak. 2 gün sürecek olan toplantıda, CHP’nin uzun süredir üzerinde çalıştığı olası bir erken seçime karşı şimdiden hazırlıkların yapılmasını kapsayan bir model olan“sandık çevresi örgütlenme modeli” masaya yatırılacak.

Seçimlerde oy kullanılacak her sandık için en az 2 kişiden oluşan sandık sorumluları şimdiden belirlenecek. Sandıklarda görevlendirilen parti üyeleri, seçimlere kadar geçecek sürede tüm örgütlenme çalışmalarından sorumlu olacak. Parti içi eğitime alınacak olan sorumlular, kendi sandığında oy kullanacak seçmenlere ilişkin çalışmalar yürütecek. Gerekirse ev ziyaretleri yapılarak yarın seçim olacakmış gibi seçmenle yüz yüze temas kurulacak.  (Haber Merkezi)

Hakkımızda Gündem

Bu Haber Çok Okundu

“Diplomatik Misafir” Star Morre

“Diplomatik Misafir” Star Morre İngiliz Büyükelçi Richard Moore’un, engelli eşinin köpeği için çıkarılan “diplomatik misafir” …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect. http://canakkalegundem.net/wp-content/uploads/2017/04/courier_180x450.gif http://canakkalegundem.net/wp-content/uploads/2017/04/hukuk_180x450.gif