Anasayfa / Güncel / Hayvanseverler Derneği’ne anlamlı destek

Hayvanseverler Derneği’ne anlamlı destek

y

5.İlyada Kırkyama Çanakkale buluşması İlyada Pano kategorisinde Çakıltaşları eseriyle birinci olan Fatma Gürdil, aldığı para ödülünün yarısını Çanakkale Hayvanseverler Derneği’ne diğer yarısını ise çalışmalarını sürdürdüğü kırkyama stüdyosuna bağışladı.

Konu ile ilgili Çanakkale Kent Konseyi’nde yapılan basın toplantısında açıklama yapan Boreas Kırkyama Çalışma Grubu Kolaylaştırıcısı Aysun Aksu; “1-4 Eylül 2016 tarihleri arasında gerçekleştirdiğimiz 5. İlyada Kırkyama Çanakkale buluşmasında birinci olan Fatma Gürdil örnek bir davranış sergiledi. İlyada Pano kategorisi ödülünü kazanan Gürdil,  nakdi ödülünün yarısı olan 2.500 TL’yi Çanakkale hayvan severler derneğine, diğer yarısını ise çalışmalarını sürdürdüğü kırkyama stüdyosuna bağışladı. Kendisine çok teşekkür ediyoruz. Bu davranışı hepimizi fazlasıyla memnun etti” dedi.

Çanakkale Hayvan severler Derneği Başkanı Tuğçe Özçelik; “Fatma Hanıma,  özellikle kış mevsiminin yaklaştığı günlerde gösterdiği duyarlı ve erdemli davranışından dolayı teşekkür ediyoruz ve buna vesile olan Çanakkale Kent Konseyine, Boreas Kırkyama Çalışma grubuna da desteklerinden ötürü ayrıca teşekkür ediyoruz” dedi. (Haber Merkezi)

 

Hakkımızda Gündem

Bu Haber Çok Okundu

“Diplomatik Misafir” Star Morre

“Diplomatik Misafir” Star Morre İngiliz Büyükelçi Richard Moore’un, engelli eşinin köpeği için çıkarılan “diplomatik misafir” …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect. http://canakkalegundem.net/wp-content/uploads/2017/04/courier_180x450.gif http://canakkalegundem.net/wp-content/uploads/2017/04/hukuk_180x450.gif