Anasayfa / Eğitim / Bir Çanta da Sen Doldur

Bir Çanta da Sen Doldur

bir-cantada-sen-doldur-15

Biga Devlet Hastanesi tarafından 2016 – 2017 eğitim öğretim yılının ilk gününde öğretmen, öğrenci ve velilerin heyecanına ortak olmak amacıyla “Bir Çanta da Sen Doldur” kampanyası düzenlendi.

Biga İlçe Milli Eğitim Müdürü Erdal Aslan’ın da katılımı ile ilçede ihtiyaç sahibi okullar Milli Eğitim Müdürlüğü işbirliğiyle tespit edilerek Çanakkale Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliğine bağlı Biga Devlet Hastanesi hekimleri tarafından 1.sınıf öğrencilerine içerisinde defter, boya kalemleri gibi kırtasiye malzemelerinin bulunduğu okul çantaları hediye edildi. Hafta boyunca İlköğretim birinci sınıf öğrencileri için hazırlanan hediye çantaların dağıtımına belirlenen okullarda devam edileceği belirtildi.

Biga Devlet Hastanesi Hastane Yöneticisi M.Akif Zaloğlu “Çocuklar bizim geleceğimiz. Onlara eğitim hayatlarının ilk adımında birer hediye vermek istedik. Yüzlerinde oluşan tebessüm ve sevinç bizleri çok mutlu etti. Biga Devlet Hastanesi hekimleri olarak tüm öğrencilerimize yeni eğitim ve öğretim yılında başarılar diliyoruz” dedi. (Haber Merkezi)

 

Hakkımızda Gündem

Bu Haber Çok Okundu

“Bütün Kuşaklar Manevi Hazineye Sahip Çıkmalı”

“Bütün Kuşaklar Manevi Hazineye Sahip Çıkmalı” Çanakkale Kara Muharebelerinin 102. yıldönümü münasebetiyle Çanakkale Şehitler Abidesi’nde …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect. http://canakkalegundem.net/wp-content/uploads/2017/04/courier_180x450.gif http://canakkalegundem.net/wp-content/uploads/2017/04/hukuk_180x450.gif