Anasayfa / Güncel / Ak Parti’den nöbet plaketi

Ak Parti’den nöbet plaketi

ak-partiden-nobet-plaketi-1

AK Parti Çanakkale İl Başkanlığı 15 Temmuz darbe girişiminin ardından, 27 gün boyunca demokrasi nöbeti tutan kurum, kuruluş dernek ve vakıflara teşekkür ziyaretleri düzenleyerek teşekkür plaketi takdim etti.

AK Parti Çanakkale İl Başkanlığı tarafından organize edilen etkinlikte guruplara ayrılan il yönetim kurulu üyeleri ilgili kurum ve kuruluşları ziyaret ederek, demokrasi nöbetlerine verdikleri destekten dolayı teşekkür edip İl Başkanı Yeşim Karadağ imzalı üzerinde ’15 Temmuz-10 Ağustos 2016 Tarihleri Arasında Demokrasi Kahramanlarının Tuttuğu Demokrasi Nöbetlerine Verdiğiniz Katkılardan Dolayı Şükranlarımı Sunarım’ Yazılı Teşekkür plaketi verdi.

İlk Gün Resmi Kurumlarla başlayan ziyaretlerde İl Başkanı Karadağ Öncüğünde İl Sosyal Politikalar Başkanı Adem Yılmaz, Merkez İlçe Başkanı Hüseyin Babacanoğlu, İl Kadın Kolları Başkanı Saime Çetin Aydoğan, İl Gençlik Kolları Başkanı Mefail Ceyhan’dan oluşan heyet İl Milli Eğitim Müdürü Zülküf Memiş, İl Kültür Turizm Müdürü Kemal Dokuz, Gençlik ve Spor İl Müdürü Nuammer Uslu, Kredi Yurtlar Kurumu Çanakkale İl Müdürü Mehmet Özkan ve Kamu Hastaneler Birliği Genel Sekreteri Tezcan Sezgin’i Ziyaret edip plaket takdimi yaptılar.

Ziyaretlerde konuşan İl Başkanı Karadağ; “15 Temmuz darbe girişiminde dik duran, demokrasiden yana tavır alan herkesin, tüm kurum ve kuruluşlar baş tacıdır. Eğer o gece halkımız sokaklara dökülmeseydi bugün ülkemizin en az 40-50 Yıl gerideki durumu ile karşılaşacaktık.  Ülkemizin çok güçlü bir ülke olduğunu her türlü badireyi atlatabilecek güçte olduğunu halkın gücünün her güçten üstün olduğuna o gece bir kez daha şahit olduk” dedi.

Plaket turları dün de İl Başkan Yardımcılarının ziyaretleri ile devam etti. İl Başkan Yardımcısı-Sivil Toplum Halkla İlişkiler Birim Başkanı Timur Ay ve Yardımcısı Seyfi Bulut Türkiye Gençlik Vakfı, İlim Yayma Cemiyeti, Hayrat Vakfını ziyaret ederek teşekkür plaketi takdim etti. Ziyaretlerde konuşan İl Başkan Yardımcısı Timur Ay, “ 15 Temmuz Gecesi milletimizden yana demokrasimizden yana tavır takınan herkese teşekkür borçluyuz. O gece sokaklara inerek demokrasiden yana tavır takınan bu uğurda şehit olan vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet diliyorum, Gazi olan vatandaşlarımıza acil şifalar diliyorum. Eğer o demokrasi kahramanları olmasaydı belki bugün burada hiçbirimiz olmazdık. Bu vatan onlara minnettardır” ifadelerini kullandı.

Ziyaret dolayısıyla ziyadesiyle memnun olduklarını ifade eden sivil toplum kuruluşları temsilcileri AK Parti yöneticilerine ziyaretten ötürü teşekkür ettiler. (Haber Merkezi)

Hakkımızda Gündem

Bu Haber Çok Okundu

Devlet; Parti Devleti Oluyor!

Devlet Parti Devleti Oluyor! CHP  Çanakkale Milletvekili Adayı Metin Ümit Ural, “Demokrasi, Değişim ve Reform …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect. http://canakkalegundem.net/wp-content/uploads/2017/04/courier_180x450.gif http://canakkalegundem.net/wp-content/uploads/2017/04/hukuk_180x450.gif