Anasayfa / Galeri / Foto Spor / Barış Turnuvası’ndan inciler

Barış Turnuvası’ndan inciler

İleri Geri

Aman boş olmasın ayıp olur

aman-bos-olmasin-ayip-olur

Çanakkale Belediyespor’un bu sezonun “en” transferi. Çevresi tarafından ağır başlılığı, en yakınından en uzağına kadar pozitif enerji yayan bir isim. Gözde Dal İrgi.

Bilimsellik ve spor

bilimsellik-ve-spor

Bir sezon Bursa Nilüfer, iki sezon da Seramiksan’da kondisyoner olarak çalışan Arjantinli Pablo Damian Griboff Garces, bilimsellikle sporu birleştiren ve hayata geçiren değer olarak biliniyor.

Görünmez kahramanlar

gorunmez-kahramanlar-2

Çanakkale Belediyespor’un iki önemli ismi. Tesisler sorumlusu Şafak bey ile işletmeler sorumlusu Kahraman bey. Her iki isim de hem işlerini hem de birbirlerini çok seviyor. 9. Barış turnuvası öncesi ve sonrası öyle koordineli çalıştılar ki bu çalışmayı plaket alarak taçlandırdılar.

Hocayı dinle

hocayi-dinle

Birisi bu kulvarda çok uzun yol kat etmiş. Gün gelmiş ağlamış, gün gelmiş sevincini dostları ile paylaşmış. Oynadığı her kulüpte iz bırakmış bir isim. Gamze Gülcan Ergin. Bir diğeri ise henüz yolun başında Sedef Sazlıdere. Balkan Kupasını elleriyle havaya kaldıran isim. Gençlik ile tecrübenin harman oyuşunu, dostluğun takımdaşlığın başarı getireceğine tanık oluyoruz. Gamze Sedef’e, “Hocayı dinle. Sonucu merak etme” diyor.

Tecrübe dost kazandırır

tecrube-dost-kazandirir

Barış turnuvasında ağırladığımız üç takımda kaptanlık yapan üç ayrı oyuncu vardı. Gamze, Seramiksan’ın takım kaptanı, Zülfiye ve Funda, Sarıyer Belediyespor’un iki kaptanı. Her üç isimden ikisi Gamze ve Funda, spor yaşamları boyu çok farklı üst düzey takımların formalarını emekleri ile ıslatırken, bir dönem de Çanakkale Belediyespor’un formasına değer katmışlardı. Yeni sezonda başarılar dileriz.

Yeni sponsor buldum

yeni-sponsor-buldum

Neredeyse kurulduğu günden bu yana Çanakkale Belediyespor Kulubü başkanlığını başarıyla sürdüren İsmet Güneşhan, Barış turnuvasında yönetim kurulu üyesi arkadaşlarını çok güldürdü.

İleri Geri

 

 

 

Hakkımızda Gündem

Bu Haber Çok Okundu

Siirtli Öğrenciler Çanakkale’de

Siirtli Öğrenciler Çanakkale’de Siirt Kurtalan Kız İmam Hatip Anadolu Lisesi öğretmen ve öğrencileri, Çanakkale gezileri …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect. http://canakkalegundem.net/wp-content/uploads/2017/04/courier_180x450.gif http://canakkalegundem.net/wp-content/uploads/2017/04/hukuk_180x450.gif