Anasayfa / Manşet / 9.Barış kupası sonuçlandı

9.Barış kupası sonuçlandı

 

1-2

Çanakkale Belediyesi tarafından geleneksel olarak düzenlenen uluslararası 9. Barış Kupası dün oynanan karşılaşmalar ile sonlandı. Kupa sonunda turnuvaya katılan tüm takımlara plaketleri verildi.

Turnuvaya Sarıyer Belediyespor, Sultanlar liginin yeni takımı Seramiksan, Bulgaristan’dan Maritza Plovdiv ve ev sahibi olarak da Çanakkale Belediyespor takımları katıldı. Turnuvanın ilk günü Sarıyer Belediye ile Maritza karşı karşıya geldi. Sarıyer maçı 3-0 kaybetti. İkinci maçta Çanakkale Belediyespor Seramiksan’ı 3-1 yendi.

İkinci günde Sarıyer Belediyespor, Seramiksan’ı 3-1 yenerken, ev sahibi Çanakkale Belediyespor da Bulgaristan’ın Maritza Plovdiv takımını 3-0 yenmeyi başardı. Çanakkale Anafartalar spor salonunda yapılan karşılaşmalara başta Çanakkale Belediyespor yönetimi olmak üzere çok fazla ilgi olmadığı gözlendi. Çanakkale’ye Barış turnuvası için gelen tüm takım oyuncuları ve yöneticileri ise Çanakkale’nin güzelliği karşısında etkilendiklerini dile getirdiler.

Dün oynanan maçlarda Seramiksan Bulgaristan’ın Maritza Plovdiv takımını 3-0 kazanırken, Çanakkale Belediyespor da Sarıyer Belediyespor’u yenmeyi başardı. Dün oynanan karşılaşmalarla turnuva sona ererken, ev sahibi Çanakkale Belediyesi yetkilileri katılan takım oyuncularına ve yönetimlerine plaket ve madalya vererek ödüllendirdiler. Ödülleri sırasıyla Belediye Başkan Vekili Emine Kardelen, Belediyespor Başkanı İsmet Güneşhan ve Belediyespor Yönetim Kurulu Üyesi Doğan Türkmen verdiler. (Aslı Yıldız)

Hakkımızda Gündem

Bu Haber Çok Okundu

Hedefe Doğru Adım Adım

Hedefe Doğru Adım Adım İşsizliğin azaltılması ve istihdamın artması hedefine yönelik başlatılan ‘Çalışma Hayatında Milli …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect. http://canakkalegundem.net/wp-content/uploads/2017/04/courier_180x450.gif http://canakkalegundem.net/wp-content/uploads/2017/04/hukuk_180x450.gif