Anasayfa / Manşet / Belediye filosuna 3 yeni araç daha

Belediye filosuna 3 yeni araç daha

filo

Belediye filosuna katılan 2 kamyon ve bir silindir aracının tanıtımı, Belediye Başkanı Ülgür Gökhan tarafından yapıldı. Gerçekleştirilen törende, dua okunarak çalışanlara pilav dağıtıldı.  

Belediye tarafından filoya katılan bir vibrasyonlu silindir ve 2 Mercedes marka kamyonlar için belediye atölyesi önünde dua ve kurban kesimi gerçekleştirildi. Yeni araçların filoya katılımının eski ve masraflı araçların elden çıkartılmasının belediyeye katkı olacağını söyleyen Gökhan, gerçekleştirilen araç tanıtımında şunları söyledi:

“Çanakkale halkının hizmetine sunulması dolayısı ile toplandık. Silindirimizin özelliği, vibrasyonlu asfalt silindiri. 500 ton ağırlıkta basınç yapan silindir. Bunun maliyeti 89 Bin 146 TL. İki tane de Mercedes 14 Bin metreküplük havuz tipi damperli kamyonumuz. 14 Metreküp ama azami yük ağırlığı 26 ton olan bir kamyon. Bu da bize İller Bankası kredisi ile aldık. Kamyonların ikisinin değer 578 Bin 913 TL. Bizim araç filomuza bunarlı kattık. İş çok olunca araç ihtiyacı da çok oluyor. Bu araçları da filomuza kattık. Yeni açılan alanlarda ve yollarda bunlar gerekli. İhtiyaç oldukça almaya devam ediyoruz. Tabi eski olanlarında fazla masrafı olanları da elden çıkartmak lazım. Bu kamyonlar 5 yıla kadar garantili. Motorları yeni teknoloji ve yeni evre mevzuatına uygun motorlar Euro 6 kaliteli araçlar otobüslerdeki şartımız da bu. Dolayısı ile Araçların yenilenmesini yaparken eskilerini de elden çıkartmak lazım ki masraflar azalsın. Ne kadar az masraf edersek o kadar karlı oluruz. Yeni yatırımlar için fırsat olur.” (Eren Aşnaz)

Hakkımızda Gündem

Bu Haber Çok Okundu

Kordonda Çocuk Kahkahaları

Kordonda Çocuk Kahkahaları Çanakkale’de 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlamaları,  “23 Nisan Mutlu …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect. http://canakkalegundem.net/wp-content/uploads/2017/04/courier_180x450.gif http://canakkalegundem.net/wp-content/uploads/2017/04/hukuk_180x450.gif