Anasayfa / Güncel / Belediye çalışanına pompalı saldırı

Belediye çalışanına pompalı saldırı

Kepez Belediyesi’nin su servisinde çalışan genç, bugün akşamüzeri tartıştığı şahıs tarafından pompalı tüfekle ağır yaralandı.

Akşamüzeri Kepez Belediyesi’nin karşısında bulunan çay bahçesine gelen T.T isimli şahıs, torbanın içinde getirdiği pompalı tüfekle belediye çalışan Mehmet Uçaner’i vurarak ağır yaraladı.

Uçaner’ı vuran şahıs, motosikletine bindikten sonra olay yerinden kaçarken, ortalığa ateş etti. Kepez Belediyesi’nde çalışan gencin, ağır yaralı olarak Kepez Araştırma Hastanesine kaldırıldığı ve ameliyata alındığı öğrenildi. Şimdilik hayati tehlikesini atlatan genç, içeride kalan saçmalar nedeniyle birkaç gün yoğun bakımda kontrol altında kalacak.

Gençlerin tartışma sebepleri henüz bilinmezken, cezaevinden yakın zamanda çıktığı söylenen şahıs ile olay öncesi, sosyal medyadan ve telefon aracılığıyla bir süre yazıştıkları öğrenildi. Zanlının ise daha sonra Kalabaklı istikametine kaçtığı iddia edildi. Olayla ilgili soruşturma sürüyor.

Güncelleme 23.25

Kepez Belediye Başkanı Ömer Faruk Mutan, konuyla ilgili sosyal medyadan bir açıklama yayımladı: “Belediyemiz Su servisi çalışanlarımızdan Mehmet Uçaner, Kepez meydanda pompalı tüfek ile saldırıya uğramıştır. Kendisine Kepez Araştırma hastanesinde hemen müdahale edilerek ameliyata alınmıştır. Doktorlardan alınan bilgiye göre 2-3 gün yoğun bakımda kalacaktır.
Bu yapılan saldırıyı kınıyor, ailesine ve sevenlerine geçmiş olsun diyorum. Mehmet’in bir an önce iyileşip aramıza döneceğine inanıyorum.”

(Eylem Gözeldere)

 

 

Hakkımızda Gündem

Bu Haber Çok Okundu

“Diplomatik Misafir” Star Morre

“Diplomatik Misafir” Star Morre İngiliz Büyükelçi Richard Moore’un, engelli eşinin köpeği için çıkarılan “diplomatik misafir” …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect. http://canakkalegundem.net/wp-content/uploads/2017/04/courier_180x450.gif http://canakkalegundem.net/wp-content/uploads/2017/04/hukuk_180x450.gif