Anasayfa / Magazin / Sanki Külhanbeyi’nin sünnet düğünü

Sanki Külhanbeyi’nin sünnet düğünü

6 - Kopya

Kemalpaşa Mahallesi’nde bulunan Tarla Sokak’ın sevilen esnafı Metin Berber’i, biricik oğlu Emirçağ’ın ilk mürüvvetinde dost ve akrabaları yalnız bırakmadı.

Sünnet düğününde tam bir külhanbeyi edasında olan Emirçağ, düğünün başından sonuna kadar sahneden ayrılmayarak gecenin yıldızı olmasının tadını çıkardı.

10 yaşındaki yakışıklı oğullarının ilk mürüvvetini gören Metin – Diler Berber çiftine bu mutlu gününde eş, dost ve akrabaları da eşlik etti. Aslen Edirneli olan ailenin akrabaları da özel geceye katılmak için Çanakkale’ye geldi.

Tarla Sokak sakinleri ise Berber çiftinin yanı sıra çok sevdikleri Emirçağ için düğüne katılarak, sokağın afacan çocuğu ile gecenin ilerleyen saatlerine kadar oynadılar.

Oğluşunun sünnetinin ardından ileride nikahını da görmeyi dileyen baba Metin Berber, düğünün ardından gazetemize konuştu. Düğününde çok oynayan oğlu için “Tek başına düğün yaptı” diyen Berber, “Bu oğluşumun ilk mürüvveti. Allah nice mutluluklarını da göstersin inşallah” ifadelerine yer verdi. (Günnoş Yıldız)

Hakkımızda Gündem

Bu Haber Çok Okundu

Kordonda Çocuk Kahkahaları

Kordonda Çocuk Kahkahaları Çanakkale’de 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlamaları,  “23 Nisan Mutlu …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect. http://canakkalegundem.net/wp-content/uploads/2017/04/courier_180x450.gif http://canakkalegundem.net/wp-content/uploads/2017/04/hukuk_180x450.gif