Anasayfa / Manşet / Medikal duayeni üçüncü adresinde

Medikal duayeni üçüncü adresinde

4

Medikal sektöründe Çanakkale’de ve Kepez’de olmak üzere 10 yıldır hizmet veren Tolga Akman, Troya Caddesi’nde yer alan üçüncü işyerini, hafta sonu yoğun katılım ile açtı.

Çanakkale ve Kepez’in ardından Barbaros Mahallesi’nde medikal sektörüne yönelik açtığı üçüncü işyeri ile alanda devleşen Tolga Akman’ın Kepez Protez Ortez isimli işyeri açılışına, çok sayıda siyasi isim ve davetli katıldı. Kepez Belediye Başkanı Ömer Faruk Mutan ve Umurbey Belediye Başkanı Sami Yavaş’ın yanı sıra AK Parti Merkez İlçe Başkanı Hüseyin Babacanoğlu ve ilçe yöneticileri, CHP Merkez İlçe Başkanı Celal Karakaş ve ilçe yöneticileri ile AK Parti Kepez Belde Başkanı Alper Altınok ve yöneticileri katıldı. Açılışa birçok davetli, eş, dost ve akraba katılırken çok sayıda çelengin gönderildiği de dikkatlerden kaçmadı.

Kepez Belediye Başkanı Ömer Faruk Mutan, açılışta yaptığı konuşmada Kepez’in artık kabına sığmadığını her gün yeri yerlerin açıldığını ve geliştiğini ifade etti. Mutan, “Ülkenin bu şartları içinde yeni bir işyerinin açılmış olması, özellikle seri bir ürün olması önemli.” dedikten sonra mikrofonu açılış duasını yapacak olan hocaya uzattı. Ardından açılış kurdelesi kesilerek, işyeri davetliler tarafından incelendi ve pilav ikramı yapıldı.

ALANINDA İDDİALI MERKEZ; KEPEZ PROTEZ ORTEZ

Deneyimli isim Tolga Akman, eşi Vildan Akman ve Teknisyen Elif Kenar ile ortak olarak açtıkları işyerinde, medikal anlamda verdikleri hizmette ortez-protez konusunda teknisyen desteğiyle çalışacaklarını ifade etti. Akman, Kenar ile ortak olmalarının ve alanında tecrübeli bir teknisyen ile çalışacaklarını gazetemize şöyle aktardı: “Teknisyensiz bu iş olmaz. Ortez- protezi Elif Hanım üzerinden yürüteceğiz. Medikal işini biz 10 yıldır aile şirketi olarak işletiyoruz. Burada herkesin taşın altında eli olsun istedik ve birlikte çalışmaya karar verdik. Böylece daha verimli oldu.”

17 senedir sektörün içerisinde olan ve uzun yıllar Acıbadem sağlık kurumunda protez- ortez teknikeri olarak hizmet veren Elif Kenar ise ortak olduğu yer hakkında bilgi verirken, hedeflerini de anlattı. Kenar, “Engelli vatandaşlarımıza hizmet veriyoruz. Uzuvları eksik olanlara veya çalışmayan uzuvlara destek niteliğinde hizmet vereceğiz. Hizmet almak isteyen vatandaşları merkezimize bekliyoruz.” dedi.

Barbaros Mahallesi Troya Caddesi Boğaz Sokak No: 21/1 adresinde açılan ve SGK anlaşması da bulunan Kepez Protez Ortez sağlık merkezi; protez uygulamaları, ortez uygulamaları, ayak sağlığı uygulamaları, rehabilitasyon uygulamaları ve invitro ürünler konusunda sağlık hizmeti almak isteyen ihtiyaç sahiplerini bekliyor. (Eylem Gözeldere)

 

 

Hakkımızda Gündem

Bu Haber Çok Okundu

“Diplomatik Misafir” Star Morre

“Diplomatik Misafir” Star Morre İngiliz Büyükelçi Richard Moore’un, engelli eşinin köpeği için çıkarılan “diplomatik misafir” …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect. http://canakkalegundem.net/wp-content/uploads/2017/04/courier_180x450.gif http://canakkalegundem.net/wp-content/uploads/2017/04/hukuk_180x450.gif