Anasayfa / Manşet / Yeni sezon törenle açılıyor

Yeni sezon törenle açılıyor

Çanakkale Belediyespor yönetimi ve teknik heyeti, 2016-17 sezonunu görkemli ir törenle açıyor. Perşembe günü saat 20:00’de spor tesislerinde açılış gerçekleştirilecek.

Belediye Başkanı Ülgür Gökhan, başta olmak üzere Belediyespor Kulüp Başkanı İsmet Güneşhan, yönetim kurulu üyeleri, teknik heyet, Voleybol Şubesi A Takımı oyuncularının tümü ile spor camiası törene katılacak.

Yeni transfer edilen oyuncuların tek tek tanıtılmasının ardından geçmiş yıllarda elde edilen başarılı günler ve takımın geçirdiği evreler katılımcılara sinevizyon eşliğinde anlatılacak.

Sezon açılış törenine tüm Çanakkale Milletvekillerinin ve üst düzey protokolün de davet edildiği, birçok isimden geri dönüş için olumlu yanıt alındığı da öğrenildi. Bu arada kulüp başkanı İsmet Güneşhan’ın da yeni sezon için ve Balkan kupası için önemli mesajlar verip hedef koyacağı öğrenildi. (Günnoş Yıldız)

Hakkımızda Gündem

Bu Haber Çok Okundu

“Bütün Kuşaklar Manevi Hazineye Sahip Çıkmalı”

“Bütün Kuşaklar Manevi Hazineye Sahip Çıkmalı” Çanakkale Kara Muharebelerinin 102. yıldönümü münasebetiyle Çanakkale Şehitler Abidesi’nde …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect. http://canakkalegundem.net/wp-content/uploads/2017/04/courier_180x450.gif http://canakkalegundem.net/wp-content/uploads/2017/04/hukuk_180x450.gif