Anasayfa / Güncel / Müdür Tümsek’ten müjdeli haber

Müdür Tümsek’ten müjdeli haber

Sosyal Güvenlik İl Müdürü Basri Tümsek’ten Emekliler için müjdeli haber geldi.

Çanakkale Sosyal Güvenlik İl Müdürü Basri Tümsek kamuoyuna yaptığı açıklama ile SSK ve Bağ-Kur emeklilerinin tahsis numaralarına göre maaşlarını bayram öncesi alabilecekleri müjdesini verdi.

TEK SAYILAR 8 EYLÜL ÇİFT SAYILAR 9 EYLÜL

İl Müdürü Tümsek,  “Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) Başkanlığımız, SSK ve Bağ-Kur emeklilerinin maaş günlerini bir açıklamayla duyurarak, açıklamada, Kurban Bayramı’nın 12, 13, 14 ve 15 Eylül tarihlerine rastlaması nedeniyle, SSK ve Bağ-Kur’dan emekli, dul ve yetim aylığı alanların Eylül ödemelerinin erken yapılacağı belirtilmiştir. Bu durumda maaş günleri ise tahsis numarasının son rakamı tek sayı olanlar için 8 Eylül, çift sayı olanlar 9 Eylül olarak belirlenmiştir.” dedi.

İl Müdürü Tümsek ayrıca, ”Her ayın 8-14’ü arasında ödenen geçici iş göremezlik ödenekleri ise 5-9 Eylül tarihleri arasında ödenecektir.” bilgisini de verdi. (Haber Merkezi)

 

 

 

Hakkımızda Gündem

Bu Haber Çok Okundu

Kordonda Çocuk Kahkahaları

Kordonda Çocuk Kahkahaları Çanakkale’de 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlamaları,  “23 Nisan Mutlu …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect. http://canakkalegundem.net/wp-content/uploads/2017/04/courier_180x450.gif http://canakkalegundem.net/wp-content/uploads/2017/04/hukuk_180x450.gif