Anasayfa / Manşet / Açılışı yapılmadan onarımı başladı

Açılışı yapılmadan onarımı başladı

FETÖ davasından yargılanan eski Rektör Sedat Laçiner döneminde ‘yaptım oldu bitti’ye getirilerek inşaatına başlanan Hastane binası için yapılan köprü, daha açılmadan onarıma başlandı.

Ege bölgesinden Çanakkale girişi olarak bilinen İzmir girişini kilitleyen hastane binası için trilyonlar harcanarak kent girişi uydurulmaya çalışılıyor. Sarıcaeli bölgesinde 110 dönümlük bölge hastanesi yeri dururken, devletin kesesinden milyarlar harcanarak yapılmaya başlanan inşaatlar ise daha açılış kurdelesi kesilmeden yeniden onarıma başlandı.

Yaklaşık 10 günden bu yana araç geçişlerine kapatılan köprü için firma yetkilileri geceli gündüzlü çalışıp aksayan yönleri gidermeye başladılar. Yurttaşlar ise sıkıntıyı kendilerinin çektiğini, devletin kasasından da trilyonların birilerinin kişisel inadı uğruna harcandığını dile getirdiler. (Güngör Yıldız)

 

Hakkımızda admin

Bu Haber Çok Okundu

“Bütün Kuşaklar Manevi Hazineye Sahip Çıkmalı”

“Bütün Kuşaklar Manevi Hazineye Sahip Çıkmalı” Çanakkale Kara Muharebelerinin 102. yıldönümü münasebetiyle Çanakkale Şehitler Abidesi’nde …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect. http://canakkalegundem.net/wp-content/uploads/2017/04/courier_180x450.gif http://canakkalegundem.net/wp-content/uploads/2017/04/hukuk_180x450.gif