Anasayfa / Manşet / Doğa Okulları el değiştirdi ya diğerleri?

Doğa Okulları el değiştirdi ya diğerleri?

FETÖ kapsamında Türkiye genelinde bir çok şirkete el konulup kayyum atanırken, bazı firmalar da el değiştiriyor.

Örgüt ile ismi yan yana anılan fakat hiç ilişkisi olmayan birçok firmanın da sosyal medya başta olmak üzere gazetelere ilanlar verip sarsılan prestijlerini ve imajlarını yenilemeye çalıştıkları gözleniyor. Geçtiğimiz hafta Doğa Okulları ile ilgili bir dizi iddialar, haberler gündeme getirildi. Bazı internet sitelerinde de okullara el konulduğu haberleştirildi.

Birçok site ve haber, yorumda Turkven isimli fonun destek verdiği kurumların mercek altına alındığı, bu fon ile birlikte hareket eden sermaye yapısına katkıda bulunan firmaların da bazılarına el konulduğu ileri sürüldü. Çanakkale’den de bazı önemli büyük firmaların bu işin içinde olduğu ileri sürülüp iddia edilirken, konunun resmi kurum ve kuruluşlar tarafından araştırıldığı öğrenildi.

Doğa Okulları’nın da bu fon ile ilişkisi olduğu ileri sürülürken, el değiştirmenin ana nedenlerinden birisinin de bu olmasının mümkün olabileceği iddia edildi. FETÖ ile mücadele önümüzdeki günlerde mali desteğin kesilmesi ve araştırılması olacağı da bizzat Başbakan ve Cumhurbaşkanımız tarafından ima edilmişti. Şimdi soralım kim bu firmalar?

Hakkımızda admin

Bu Haber Çok Okundu

“Bütün Kuşaklar Manevi Hazineye Sahip Çıkmalı”

“Bütün Kuşaklar Manevi Hazineye Sahip Çıkmalı” Çanakkale Kara Muharebelerinin 102. yıldönümü münasebetiyle Çanakkale Şehitler Abidesi’nde …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect. http://canakkalegundem.net/wp-content/uploads/2017/04/courier_180x450.gif http://canakkalegundem.net/wp-content/uploads/2017/04/hukuk_180x450.gif