Anasayfa / Güncel / Kale Grubu gayrimenkul işine girdi

Kale Grubu gayrimenkul işine girdi

Türkiye’nin köklü sanayi kuruluşu Kale Grubu, yapı sektöründe 60 yıla varan tecrübesini gayrimenkule taşıdı. Kale Grubu şirketi Bodur Gayrimenkul, Anadolu Yakası’nın cazibe merkezi Kartal’da hayata geçirdiği ilk projesi ‘Daire Kartal’ ile sektöre iddialı bir giriş yaptı. 

“Evim Benim Kale’m” sloganıyla kamuoyuna duyurulan ‘Daire Kartal’ın, Kale kalitesini yansıtan bir proje olduğunu vurgulayan Bodur Gayrimenkul Genel Müdürü Bahadır Kayan, “Daire Kartal, özgün mimarisi, hayatı kolaylaştıran tasarımı, deniz ve Adalar manzaralı konumu ile ayrıcalık yaratıyor. Metro istasyonuna yakınlığıyla da değer kazanan Daire Kartal, hem yatırım, hem de yaşamak için ideal bir fırsat sunuyor. Türkiye’de yapı ürünleri sektörüne öncülük eden Kale Grubu’nun birikimini gayrimenkul sektörüne yansıtan Bodur Gayrimenkul, ilk projesi ‘Daire Kartal’ı, basın toplantısıyla kamuoyuna duyurdu. Kale Grubu CFO’su Haluk Alperat, “1957 yılında kurucumuz Sayın İbrahim Bodur’un temellerini attığı Kale Grubu, bugün sektör lideri markaları ile Avrupa’nın 3’üncü, dünyanın 12’nci seramik üreticisi olarak, alanında bir dünya devi. Yapı sektörü dışında grubumuz, havacılık ve savunma alanlarında yüksek teknoloji yatırımlarıyla öne çıkıyor. Ülkemizde her 3 yapıdan birinde Kale markalı ürünlerimizin kullanılması da inşaat sektöründeki gücümüzü ortaya koyuyor. 59 yıllık birikimle yola çıkan Bodur Gayrimenkul olarak, Kale markalı ürünlerin en güzel örneklerinin kullanıldığı prestijli projeler hayata geçirerek, sektörde fark yaratacağız” dedi.  (Haber Merkezi)

 

Hakkımızda Gündem

Bu Haber Çok Okundu

Kordonda Çocuk Kahkahaları

Kordonda Çocuk Kahkahaları Çanakkale’de 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlamaları,  “23 Nisan Mutlu …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect. http://canakkalegundem.net/wp-content/uploads/2017/04/courier_180x450.gif http://canakkalegundem.net/wp-content/uploads/2017/04/hukuk_180x450.gif