Anasayfa / Güncel / Beklenen istifalar geliyor

Beklenen istifalar geliyor

Çanakkale Ticaret ve Sanayi Odası’ndan beklenen istifalar gelmeye başladı. Daha önce Yönetim Kurulu Başkanının ikazen konuşması ve ardından TOBB’nden gelen yazı üzerine, bugün akşam üzeri düzenlenen toplantıda Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Sadık Aydoğan istifa etti.

Çanakkale Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu’nun istifa ile ilgili kamuoyu bilgilendirmesinde şu ifadeler yer aldı: “29 Temmuz 2016 tarihli meclis toplantımızda Yönetim Kurulu Başkanımızın ikazen konuşması ve ardından TOBB’nden gelen yazı üzerine, 10.08.2016 tarihli Yönetim Kurulu toplantımızda Milli Güvenliğe tehdit oluşturduğu tespit edilen yapı, oluşum veya gruplara ya da terör örgütlerine üyeliği, iltisakı ya da bunlara irtibatı bulunanların tespiti için Tahkikat Kurulu oluşturulmasına, tüm Yönetim Kurulu üyelerinin Tahkikat Kurulu olarak görevlendirilmesine, FETÖ/PDY davasında sanık olarak yargılanan Odamız organlarında görevli üyelerin görevlerinden ayrılmaları konusunda kendilerine tavsiyede bulunulmasına oybirliği ile karar verilmiştir.

Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Sadık Aydoğan, 17.08.2016 tarihinde görevlerinden istifa etmiştir. Bilgilerinize sunulur.” (Haber Merkezi)

 

Hakkımızda admin

Bu Haber Çok Okundu

“Bütün Kuşaklar Manevi Hazineye Sahip Çıkmalı”

“Bütün Kuşaklar Manevi Hazineye Sahip Çıkmalı” Çanakkale Kara Muharebelerinin 102. yıldönümü münasebetiyle Çanakkale Şehitler Abidesi’nde …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect. http://canakkalegundem.net/wp-content/uploads/2017/04/courier_180x450.gif http://canakkalegundem.net/wp-content/uploads/2017/04/hukuk_180x450.gif