Anasayfa / Siyaset / ‘Halka hizmet Hakka hizmet’ düsturu ile 15 yıl

‘Halka hizmet Hakka hizmet’ düsturu ile 15 yıl

AK Parti Kepez Belde Başkanı Alper Altınok, partisinin 15. kuruluş yıldönümü dolayısıyla mesaj yayımlayarak, “Halka hizmet Hakka hizmet” dedi.

“Ülkemizin siyasi ve ekonomi alanlarında büyük sıkıntılar yaşadığı, ümitlerin karardığı bir dönemde 14 Ağustos 2001 tarihinde Kurucu Genel Başkanımız, seçilmiş ilk Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın Genel Başkanlığında Türk siyaset sahnesinde güneş gibi doğan AK Parti bugün 15 yaşında.” diyen Başkan Altınok, açıklamasına şöyle devam etti:

“14 Ağustos 2001’de Cumhurbaşkanımız, Başkomutanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın ‘Her şey Türkiye için’ diyerek başlattığı siyasi AK mücadele, Türkiye siyasetinde ezberleri bozan milletin egemenliği üzerindeki bütün vesayeti kaldıran, Devleti toplumdan ayıran siyasi tarihi silmiş, ‘Milleti Yaşat ki Devlet yaşasın’ anlayışı ile  yüce milletimizin gönlüne girerek yapılan bütün genel ve yerel seçimler ile referandumlarda milletimizin teveccühüne mazhar olmuştur. AK Parti’nin kuruluşu ile birlikte, ülkemizin gelişmesi, kalkınması ve ilerlemesi adına çok önemli gelişmeler yaşanmış ‘Halka hizmet Hakka hizmet’ düsturu ile yola çıkan AK kadrolar, maruz kaldıkları her türlü engellemelere rağmen, e-muhtıralar da dahil , yargı darbe girişimlerine rağmen, asla pes etmeyerek

ülkemize büyük bir gelişim ve değişim süreci yaşatmış, iç politikadan dış politikaya, eğitimden sağlığa, enerjiden tarıma, ulaşımdan turizme, ekonomiden toplumsal yaşama, demokrasiden insan haklarına kadar her alanda  yaptığı reformlarla devrim niteliğinde birçok ilke imza atmıştır.

Bizler Ak Parti Kepez Beldesi olarak, 14 Ağustos 2001 yılındaki ilk heyecanla, ilk günkü azim ve inançla sorumluluğunun idraki içerisinde çalışmaya devam ediyoruz. Başta Genel Başkanımız ve Başbakanımız Sayın Binali Yıldırım, TBMM AK Parti Grup Başkanvekilimiz, Milletvekilimiz  Sayın Bülent Turan ve Milletvekilimiz Ayhan Gider olmak üzere,  AK kadrolar olarak; ülkemizi, şehrimizi, Kepez’imizi  çok daha ileriye götürme adına, Milletimiz ile omuz omuza hareket ederek 2023, 2053 ve 2071 hedeflerine inanç ve azimle yürüyoruz. Bu vesile ile hizmette ve başarıda sınır tanımayan bir anlayış içerisinde AK kadrolarıyla ülkemizi aydınlık yarınlara taşıyan, başarıdan başarıya koşan partimizin tüm değerli mensuplarını kutluyor. Bu duygu ve düşüncelerle, partimizin 15. Kuruluş yılının ülkemize ve milletimize hayırlara vesile olmasını diliyorum.” (Haber Merkezi)

Hakkımızda admin

Bu Haber Çok Okundu

“İşsizlik Oranı Her Geçen Gün Eriyor”

“İşsizlik Oranı Her Geçen Gün Eriyor” AK Parti Grup Başkanvekili ve Çanakkale Milletvekili Bülent Turan, …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect. http://canakkalegundem.net/wp-content/uploads/2017/04/courier_180x450.gif http://canakkalegundem.net/wp-content/uploads/2017/04/hukuk_180x450.gif