Anasayfa / Siyaset / ÇOMÜ geçmiş dönem yönetimi gözaltında

ÇOMÜ geçmiş dönem yönetimi gözaltında

Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi eski rektörü Laçiner’in yardımcılığını yapan Prof. Dr. Şükriye Aras Hisar ve eşi gözaltına alındı.

15 Temmuz Cuma günü FETÖ’nün darbe girişiminin ardından Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi(ÇOMÜ) Eski Rektörü Prof. Dr. Sedat Laçiner’in yardımcılığını yapan ÇOMÜ eski rektör yardımcısı Prof. Dr. Şükriye Aras Hisar gözaltına alındı. Yükseköğretim Kurulu (YÖK), 15 Temmuz Cuma günü meydana gelen darbe girişiminin ardından üniversite rektörlerini acil toplantıya çağırmış ve toplantıda alınan kararla FETÖ ile bağlantısı olan akademisyenlerin açığa alınması istenmişti.

Bu kapsamda ÇOMÜ eski rektör yardımcısı Prof. Dr. Şükriye Aras Hisar da gözaltına alındı. Gözaltına alınan Hisar, Çanakkale Devlet Hastanesi’nden alınan sağlık raporlarının ardından, sorgulanmak üzere Çanakkale İl Emniyet Müdürlüğü’ne götürüldü. (Haber Merkezi)

Hakkımızda admin

Bu Haber Çok Okundu

Baykal: “Milleti Yenemediniz”

Baykal: “Milleti Yenemediniz” Referandum çalışmaları kapsamında 9 Nisan’da Çanakkale’de bir programı olan ancak sonrasında programının …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect. http://canakkalegundem.net/wp-content/uploads/2017/04/courier_180x450.gif http://canakkalegundem.net/wp-content/uploads/2017/04/hukuk_180x450.gif