Anasayfa / Manşet / Polis lojmanları yıkımı korkuttu

Polis lojmanları yıkımı korkuttu

Kentsel dönüşüm projesi kapsamına alınan 5 katlı eski polis lojmanlarının yıkımı gerçekleştirilmek istenirken bina yan yatı. Polis ekipleri tarafından çevrede güvenlik önlemleri alınırken, bina büyük bir gürültü ile devrilerek yıkıldı.

Kentsel dönüşüm projesi kapsamında eski binaların yıkımı devam ediyor. Binaların yenilenmesi ve için gerçekleştirilen bazı yıkımlarda sorunlar yaşanıyor. Barbaros Mahallesi Deniz Sokak’taki 5 katlı eski polis lojmanları binasının yıkımında yaşanan sorun çevre sakinlerini korkuttu. Yıkım işlemi gerçekleştirildiği sırada bina yan yattı. Binanın yan yatması üzerine yıkım işlemi durduruldu. Polis tarafından güvenlik gerekçesi ile bina etrafı güvenlik şeridi ile çevrildi.

Güvenlik şeridinin ardından tekrar yıkım işlemine başlayan kepçenin birkaç darbe vurmasının ardından yan yatan bina büyük bir gürültü ile çökerek yıkıldı. Çökme sırasında yaşanan gürültü çevre sakinleri tarafından korkuya sebep olurken, aynı zamanda birçok vatandaş çökmeyi cep telefonları ile kayıt etti. (Eren Aşnaz)

Hakkımızda admin

Bu Haber Çok Okundu

“Diplomatik Misafir” Star Morre

“Diplomatik Misafir” Star Morre İngiliz Büyükelçi Richard Moore’un, engelli eşinin köpeği için çıkarılan “diplomatik misafir” …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect. http://canakkalegundem.net/wp-content/uploads/2017/04/courier_180x450.gif http://canakkalegundem.net/wp-content/uploads/2017/04/hukuk_180x450.gif