Anasayfa / Güncel / Şehit yakınlarından ziyaret

Şehit yakınlarından ziyaret

Anafartalar Zaferinin 101. Yıldönümü Anma Programı kapsamında Çanakkale’ye gelen şehit yakınları, Çanakkale Valiliği ve Belediyesini ziyaret etti.

10 Ağustos Anafartalar Zaferi törenlerine katılmak için Çanakkale Şehitlerinin torunları ile Güneydoğu’da şehit olan asker ve polis yakınları, Çanakkale’ye geldi. Şehit ve Gazi yakınlarından oluşan bir heyet  ilk olarak Vali Hamza Erkal’ı ziyaret etti. Çanakkale Savaşları Gazisi Hüseyin Kaçmaz’ın oğlu Turgut Kaçmaz’ın olduğu ziyarette, Ezo Nur Gümüş İstiklal Marşını okurken, Ömer Yılmaz “Çanakkale Şehitlerine” Cansu Koçak ise “Koca Seyit” adlı  şiirleri okudular.

Kente gelen şehit yakınlarını daha sonra Çanakkale Belediyesine gitti. Misafirleri Belediye Başkan Yardımcısı Ali Sürücü ağırladı. Karşılıklı sohbetin gerçekleştiği ziyarette, konuklara hediye takdiminde de bulunuldu. (Haber Merkezi)

 

Hakkımızda Gündem

Bu Haber Çok Okundu

Kordonda Çocuk Kahkahaları

Kordonda Çocuk Kahkahaları Çanakkale’de 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlamaları,  “23 Nisan Mutlu …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect. http://canakkalegundem.net/wp-content/uploads/2017/04/courier_180x450.gif http://canakkalegundem.net/wp-content/uploads/2017/04/hukuk_180x450.gif