Anasayfa / Güncel / Açık hava sinema geceleri başlıyor

Açık hava sinema geceleri başlıyor

Eski ve yeni Türk filmlerinin sıcak atmosferini, serin yaz geceleri ile buluşturan Açık Hava Sinema Geceleri, Özgürlük Parkı’nda başlıyor.

Çanakkale Belediyesi, nostaljik bir etkinliğe imza atıyor. Özgürlük Parkının eşsiz boğaz manzarası eşliğinde kurulacak ekranda, 11 Ağustos-9 Eylül tarihleri arasında eski ve yeni Türk sinemasından çok sayıda filmin gösterimi açık havada gerçekleşecek. Açık Hava Sinema Geceleri kapsamında 11 Ağustos Perşembe günü Selvi Boylum Al Yazmalım, 12 Ağustos Cuma günü Tosun Paşa, 18 Ağustos Perşembe günü Unutursam Fısılda, 19 Ağustos Cuma günü Şoför Nebahat, 25 Ağustos Perşembe günü Bana Masal Anlatma, 26 Ağustos Cuma günü Gülen Gözler, 2 Eylül Cuma günü Aşk Tesadüfleri Sever, 8 Eylül Perşembe günü Süt Kardeşler ve 9 Eylül Cuma günü de Yahşi Batı filmlerinin gösterimi yapılacak. Tüm gösterimler, Özgürlük Parkında saat 21.00’de başlayacak. Patlamış mısır ve gazoz eşliğindeki açık hava sinema keyfine tüm kentlilerimiz davetlidir. (Haber Merkezi)

Hakkımızda Gündem

Bu Haber Çok Okundu

Kent Konseyi’ne Yeni Başkan

Kent Konseyi’ne Yeni Başkan Çanakkale Kent Konseyi seçimi, Cumartesi günü Prof. Dr. Türkan Saylan Kültür …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect. http://canakkalegundem.net/wp-content/uploads/2017/04/courier_180x450.gif http://canakkalegundem.net/wp-content/uploads/2017/04/hukuk_180x450.gif