Anasayfa / Güncel / SMMMO yeni yönetimine tebrik ziyareti

SMMMO yeni yönetimine tebrik ziyareti

Çanakkale Serbest Muhasebeciler ve Mali Müşavirler Odası Başkanı Kadir Elibol’u makamında ziyaret eden Çanakkale Sosyal Güvenlik İl Müdürü Basri Tümsek, yeni yönetimi tebrik etti.

Müdür Tümsek, muhasebecilerin devletin vergi kayıt sisteminde ve sosyal güvenlik prim tahakkuklarının oluşturulmasında önemli bir görev üstlendiklerini ifade ederek, “Muhasebeciler kayıtlarını ne kadar düzgün tutarlarsa kayıt dışı ekonomi ve kayıt dışı istihdamın önlenmesinde o derece katkıda bulunur. Mesleki sorumluluklarının bilinciyle bizlere destek olan Serbest Muhasebeci ve Mali Müşavirlerimize teşekkür ediyor, göreve yeni seçilen Çanakkale Serbest Muhasebeciler ve Mali Müşavirler Odası (SMMM) Başkanı Kadir Elibol’a yeni görevinde başarılar dilerim” dedi.

Çanakkale Serbest Muhasebeciler ve Mali Müşavirler Odası(SMMM) Başkanı Kadir Elibol, Başkan Yardımcısı ve Sayman Gürhan Gür, Yönetim Kurulu üyesi Metin Erol, Oda Sekreteri Hüseyin Soykan, İl Müdürü Basri Tümsek’e oda ve çalışmaları hakkında bilgi verdi. Elibol, bu ziyaretten dolayı İl Müdürü Tümsek’e  teşekkür etti. (Haber Merkezi)

Hakkımızda Gündem

Bu Haber Çok Okundu

“Diplomatik Misafir” Star Morre

“Diplomatik Misafir” Star Morre İngiliz Büyükelçi Richard Moore’un, engelli eşinin köpeği için çıkarılan “diplomatik misafir” …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect. http://canakkalegundem.net/wp-content/uploads/2017/04/courier_180x450.gif http://canakkalegundem.net/wp-content/uploads/2017/04/hukuk_180x450.gif