Anasayfa / Yazarlar /  HAKKANİYET!

 HAKKANİYET!

Vatana hıyanet edenler, bir bir toplanıyor. Yüce Türk Adaleti bunlara gerekli cezaları elbette verecek. Yaptıkları yanlarına kar kalmayacak. Bu vahim olaydan, başta hükümet olmak üzere, herkes ders çıkarmalıdır. Ne yazıktır ki, alnı secde görüyor diye, ağabeylerin tavsiyesi ve çalışmaları ile. FETO Terör örgütü mensupları, devlet kadrolarına doluştular. Milyonlarca genç çocuğun hakların gasp ederek, soruları çalıp kendi insanlarına verdiler. Askeriye dahil her yere yerleştiler. Bu arada gerçek vatanseverler, ülkücüler, sosyal demokratlar, liyakat sahibi insanlar görevden uzaklaştırıldılar. Şimdi herkes şapkasını önüne koyup düşünmek durumundadır. Milli Eğitim dahil bütün bakanlık kadroları vatansever ve liyakatli elemanlarca doldurulmalıdır. Bu bir fırsattır. Hükümetin, bütün Türk Halkını kucaklaması gerekmektedir. Zira yapılan bu ahlaksız darbe girişimi, hükümete olduğu gibi, devlete yapılmıştır. Gün birlik günüdür. Yaralar sarılmalı, hakkaniyet tesis edilmelidir. Milletimiz, siyasal düşünce farkını gözetmeden, devletine, hükümetine sahip çıkmıştır. Şimdi, siz büyüttünüz, destek verdiniz demenin zamanı değildir. Bundan böyle terör örgütü uzantılarının, devlet kurumlarına sızmalarının önlenmesi için, ne gerekiyorsa yapılmalıdır.

 EMEKLİYE PROMOSYON!

Emeklilerin Bankalardan alacağı promosyon için, hükümet ile yaptıkları pazarlık kıyasıya devam ediyor. Milletin anasını ağlatan bankalar, emeklinin üç on para almaması için ellerinden geleni yapıyorlar. Zorluk çıkarıyorlar. Son teklifleri nedir, biliyor musunuz? Yıllık 100 lira. Evet, yanlış duymadınız. İnsaf yahu! O 100 lirayı biz size verelim. Yıllardır milleti soydunuz. Faiz sarmalına düşürdünüz. Evini barkını sattırdınız. İcra dosyaları dağlar kadar oldu. Sizler elinizi kıpırdatmadan faizleri cukkalardınız. Şimdi yaptığınız nedir? Hükümetten, emekli olarak isteğimiz, emekli maaşlarının, yalnızca Ziraat Bankası, Halk Bankası ve Vakıflar bankası olmak üzere devlet bankalarından ödenmesi. Emekliye yıllık 100 lirayı reva gören bankalar ise avuçlarını yalamalı.

Anlayacağınız, bu darbe girişiminden sonra Türkiye’de çok şey değişecek. Hainler inlerinden çıkartılıp cezaları verilecek. Tabi ki, isteğimiz bu soygun düzenine de bir el atılmasıdır. Sağlıcakla kalınız.

Hakkımızda Yusuf Eroğlu

Yusuf Eroğlu

Bu Haber Çok Okundu

SENİN DE BAYRAMIN KUTLU OLSUN

SENİN DE BAYRAMIN KUTLU OLSUN Cumhuriyetimizin kurucusu Mustafa Kemal Atatürk, Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin ilk …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect. http://canakkalegundem.net/wp-content/uploads/2017/04/courier_180x450.gif http://canakkalegundem.net/wp-content/uploads/2017/04/hukuk_180x450.gif